Al Kuran 4.1.24 APK + MOD (Premium)

4.3.15
Al Kur'an-ı Kerim - القرآن الكريم ibadet zamanında akış yaratmak için gerçek bir İslami uygulamadır. Tüm Müslümanlar Kur'an-ı Kerim, iyi bir gün başlar, günahların kefaretini ve kutsamaya ulaşmak için profesyonel okuma yapan ücretsiz bir Kur'an'dır. Al-Qur’an Kerim ile güçlü bağlantı, ihsanlara ve Allah’ın rahmetine giden yoldur.
APK indir Son sürüm
4.6/5 Oylar: 539,832
Geliştirici
9D Muslim Apps - Quran Qibla Direction & Prayers
Yayınlandığı tarih
1 May 2019
Güncellendi
10 Oca 2024
Sürüm
4.3.15
Gereksinimler
6.0
İndirilenler
10.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Al Kur'an-ı Kerim – القرآن الكريم ibadet zamanında akış yaratmak için gerçek bir İslami uygulamadır. Tüm Müslümanlar Kur'an-ı Kerim, iyi bir gün başlar, günahların kefaretini ve kutsamaya ulaşmak için profesyonel okuma yapan ücretsiz bir Kur'an'dır. Al-Qur’an Kerim ile güçlü bağlantı, ihsanlara ve Allah’ın rahmetine giden yoldur.

Al Quran turkce Free – القرآن الكريم okuma uygulaması, hatasız Kuran Pak'ın kağıtlardan android ekrana derlendiği 16 satırlık ücretsiz bir okuma uygulamasıdır. Kur'an-ı Kerim çevrimdışı android kullanarak uyumluluğuyla kesintisiz bir anlatım uygulaması. Türkçe kuran uygulaması herkes için tamamen ücretsizdir.

Tilawate Qurane Majeed uygulaması, telefonunuzu açtığınızda on altı çizgi dijital İslami Kutsal kitap uygulamalar kalabalık arasında gösterilecek olan Kuran taşıma sorununa bir çözümdür. Kuran Majeed'i gerçekten okumak istediğinizde, ilk önce yaklaşmak için AL Kuranızı evinizde tutmaya devam edin.

Kur'an okuma ekran dokunmatik ve çevrimdışı 16 hatlı Al-Kuran Kareem sayfaları çevirmek açısından zahmetsiz. Bir sonraki sayfada ilerlemek ve sonraki 16 satırı okumak için dokunmatik ekranı kaydırarak basittir.
Qurane Hakeem, muhteşem stille okumak için yeterli içeriği olan 16 satır içeriyor. Kur'an sözleri ve ayetleri, her sayfada 16 satırda sıralanmıştır ve bu çekicidir ve standartlaştırılmış okunabilir yazı tipi ve boyutuna uygundur.
Gereken sureleri, zaman zaman en okunaklı ve zaman içinde bırakmayın. Hemen erişebilmek için yer imleri ekleyin. Tilawate Quran pak, doğrudan açılış için bir yer imi oluşturduğunuzda Suresi'nin daha rahat ve doğrudan ulaşmasını sağlar.
Al Quran القرأن الكريم 16 satır okuyucular, her bir imi Kutsal Kur'an-ı Kerim aldatmaca İslam yanlısı için ekledikten sonra güvende tutulacak ayrı bir yer imlerinin bir listesine sahip olabilir. İşaretli Surelerin, ayların ve belirli sayfaların tarihini keşfetmek için yer imleri dosyasını ziyaret edin.
Kesinti kesintisi, önceki okuma sayfasını unutmanıza izin verebilir, bu yüzden tilawate Koran Pak'ın tam anlamıyla sürekliliği için 16 satırlık çevrimdışı Kur'an-ı Kerim'i kullanın.
Ekran parlaklığı, Kur'an-ı Kerim okuyan saatlerle uyumludur. Kur'an-ı Kerim okunması ve çevrimdışı okuma sırasında ekran ışığı bir saniye bile kararmayacak veya kısılmayacak. Al Kur'an-ı Kerim – القرآن الكريم uygulama sürekli aydınlatma gücü fonksiyonu nedeniyle karanlık çevresi ve gece için uyarlanabilir.
Tilawate Quran karim, daha fazla çevrimdışı servis yeteneği ile bezenmiştir. Kuran okumalarını iyileştirmek için hiçbir ücret alınmaz ve internet bağlantısı olmaz.

Kur'an-ı Kerim kullanarak günlük özellikleri
• Kesintisiz Kur'an-ı Kerim okunması
• Ağ dışı Kuran okuması
• 16 satır Kuran sayfası tamamla
• Yer imleri ekleme türkçe kuran
• Tüm kayıtlı yer imlerinin listesi

Nasıl okunur
Kur'an-ı Kerim القرأن الكريم uygulamasını yükleyin ve sadece okumaya başlayın
Çok fazla çaba gerektirmez
Arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz
Yer imini istediğiniz yere yerleştirin
Okuyan bölüme katılmak için listeyi oku
Mükemmel yaklaşım için sayfaya gitmeyi seçin

Yenilikler

Fajar Notifications issue resolved
Vertical Scroll button added
Crashes & ANRs fixed

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
4.3.18 - 6.0 10/03/2024
4.3.14 - 6.0 18/04/2024
4.3.12 - 6.0 18/04/2024
4.3.10 - 6.0 18/04/2024
4.3.6 - 6.0 18/04/2024
4.3.5 - 6.0 18/04/2024

Daha fazla versiyona bakın

Görüntüler