Android için Top Eleven 2022 Mod Apk 23.1 (Sınırsız Para)

23.0
Top Eleven 2023 burada, Menajerler! Taç çizgisinde heyecanlı zamanlar yaşanıyor! 3D futbol maçlarıyla dolu, aksiyon yüklü bir yıla hazırlanın ve takımınızı zirveye taşıyın!
APK indir Son sürüm
4.6/5 Oylar: 5,681,694
Geliştirici
Nordeus
Güncellendi
12 Ağu 2022
Sürüm
23.0
Gereksinimler
4.4
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Top Eleven 2023 burada, Menajerler! Taç çizgisinde heyecanlı zamanlar yaşanıyor! 3D futbol maçlarıyla dolu, aksiyon yüklü bir yıla hazırlanın ve takımınızı zirveye taşıyın!

Bu büyük olayı kutlamak için, Top Eleven 2023 güncellemesi için özel bir lansman sezonu düzenleyecek! Yepyeni özelliklerden keyifli sınırlı süreli etkinliklere, eğlenceyi kaçırmamak için takımınızı formda tutmak isteyeceksiniz. Top Eleven sahalarına 2023 yılında gelecek tüm heyecan verici eklemeler hakkındaki en güncel haberler için, oyunda gözünüzü dört açın!

Bu gerçek zamanlı futbol menajerlik oyununda dünyanın her yerinden diğer futbol menajerleriyle karşı karşıya gel. Tıpkı efsanevi José Mourinho gibi, takımını kupalarla buluşturacak futbol menajerlik stratejileri oluşturabileceksin.

Futbol kulübünün üzerindeki etkin ilk günden hissedilecek!
– Efsanevi José Mourinho, kulübünü tüm hızıyla yönetebilmen için yanında olacak ve sana yardımcı olacak ipuçları gösterecek!
– Diğer futbol menajerleriyle rekabet ederek Açık Arttırmalarda en iyi oyuncularla sözleşme imzala.
– Günlük 3D futbol oyunlarında sana zaferler getirecek dizilişleri ayarla! Takımını gerçek zamanlı 3D PVP fikstürlerinde yönet.
– Kadronu büyük fikstürlere her an hazır ve nazır tutmak için eğitim alıştırmalarını belirle ve seç
– Dünya standartlarında 3D bir stadyum inşa et ve binlerce futbol taraftarına ev sahipliği yap. Toplanabilir çim desenleriyle stadyumunun sahasını baştan sona özelleştir.
– Futbol kulübünün stilini konuşturmak için benzersiz formalar ve logolar topla.

Her bir inanılmaz Top Eleven 2023 futbol sezonunda tarih yaz. Yıldız bir futbol menajeri, kupa dolabında yeni kupalara her zaman yer açabilir:
– Lig, Kupa, Şampiyonlar Ligi ve Süper Lig kupaları kazan!
– Sen taç çizgisinden asla uzaklaşmayan bir futbol menajerisin. Bir futbol menajeri gibi her gün oyna ve maç geri bildirimlerinden faydalanarak harika kararlar al!
– Taktiklerinin işe yaramasının ve kadronun harika 3D aksiyonu içinde futbolunu oynamasının yepyeni heyecanını deneyimle.
– Sık sık düzenlenen yeni ve eğlenceli canlı etkinliklerle ustalaşacak heyecan verici mücadeleler ve kazanacak muhteşem ödüller parmaklarının ucunda.
– Heyecanı yüksek dönüm noktaları ve ödülleriyle, Özel Sponsor Battle Pass her sezon seni bekliyor.
– Özel Lig turnuvalarında arkadaşlarına karşı kendi futbol kulübünü yönet ve en yetenekli futbol menajeri olduğunu herkese kanıtla.
– Başka futbol menajerleriyle iş birliği yap, yeni ve geliştirilmiş hafta sonu turnuvalarında olabilecek en muhteşem takımı kur
– Futbol Federasyonu üyeleriyle sohbet et ve bir sonraki karşılaşmaya hazırlan!
– Özel lig turnuvaları ayarlayarak ailene, iş arkadaşlarına ve çevrene karşı mücadele ver, maçları kazanarak havanı at!

Futbol menajerlik oyununun diğer bir önemli parçası da yıldız oyuncuları bulmak ve yetiştirmektir! Muhteşem futbolcular, muhteşem menajerler için oynamak isterler!
3D Gençlik Akademisini kullanarak geleceğin futbol yıldızlarını yetiştir.
Futbol menajerlik stratejilerine en uygun süper starlarla sözleşmeler imzala. Takımını yönet ve zaferle buluştur!

Sıralamada yukarı tırmanıp dünyanın bir sonraki en iyi futbol menajeri olabilecek misin? Bunu Top Eleven’da kanıtla. Şimdi gerçek zamanlı olarak tadı çıkarılabilecek 3D futbol maçlarıyla!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Hizmet Koşulları: https://nordeus.com/terms-of-service/
Facebook, Instagram, YouTube, TikTok ve Twitter’da global Top Eleven Topluluğuna katıl
Top Eleven – Futbol Menajeri Ol 2023, 31 dilde sunuluyor

Yenilikler

Top Eleven 2023 yaklaşıyor ve çıkışını kutlamak için hazırladığımız çok özel bir sezon var!

Bu yeni sürüm TE2023 lansman sezonuyla gelecek olan tüm heyecan verici şeyler için desteği beraberinde getiriyor. 3D eklemelerden yeni özellik ve etkinliklere, eğlenceyi yakalamak için takımınızı formda tutmak isteyeceksiniz! Yenilikler hakkında bilgi için gözünüz oyunda ve sosyal medyada olsun!

Destekleriniz için teşekkürler, Menajerler! Heyecan verici bir Top Eleven 2023 yılı için sabırsızlanıyoruz!

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
Varies with device - 5.1 18/02/2024
Varies with device - 5.1 18/02/2024
24.8 - 5.1 18/02/2024
24.7 - 5.1 18/02/2024
Varies with device - 5.1 18/02/2024
24.6 - 5.1 18/02/2024

Daha fazla versiyona bakın

Video

Görüntüler