Armed Heist 2.5.3 MOD APK + OBB

3.0.0
Armed Heist'ta işe koyulma vakti, tam olarak istediğini veren aksiyon dolu üçüncü şahıs nişancı oyunu.
APK indir Son sürüm
4.1/5 Oylar: 306,643
Geliştirici
Sozap
Yayınlandığı tarih
15 Mar 2019
Güncellendi
30 Eki 2023
Sürüm
3.0.0
Gereksinimler
7.0
İndirilenler
10.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Armed Heist'ta işe koyulma vakti, tam olarak istediğini veren aksiyon dolu üçüncü şahıs nişancı oyunu.

Banka soygunu çılgınlığına girerken reflekslerini test et. Havadaki kurşunlardan kaçarken bankaları soymak ve zırhlı araçlar hiç bu kadar heyecan verici olmamıştı.

Mükemmel bir banka soyma üçüncü şahıs nişancı oyunu mu arıyorsun? Doğru yere geldin. En iyilerden biri olan çevrim içi üçüncü şahıs nişancı oyununda 70'in üzerinde banka soyma mücadelesinde mücadele et!

Görevin: Acımasız bir haydut ve banka soyan suç patronu olmak! Her zaman ilk ateş eden ol, yoksa sonun mezarın dibi olur.

Mükemmel Oyun Özellikleri:
– Özelleştirilebilir Silah Sistemi – Hayal edebileceğin en vahşi modifiye edilmiş silahları yap! Tabancalar, pompalılar, keskin nişancı tüfekleri ve saldırı tüfekleri! Sıradaki banka soygunu için cephaneliğini olabildiğince ölümcül hale getir!
Silahını nişangâhlarla, susturucularla, kabzalarla, namlularla, dipçiklerle ve kamuflaj renkleriyle modifiye et! Bunların hepsi silahının performansını etkileyecek.
– Suç Haritası – Düşük güvenlikli bankaların ve zırhlı kamyonların bulunduğu dinamik bir iş veritabanı sana bugün hangi soygunu yapacağını seçmene sağlar!
– Dinamik Senaryolar – Heyecana hazır ol! Bu çevrim içi üçüncü şahıs nişancı oyununda, hiçbir banka soyma görevi ikinci kez aynı şekilde oynanmıyor. Her senaryo senin hamlelerine ve silah yeteneklerine göre değişiklik gösteriyor.
– Karakterini Güçlendir – Kendi acımasız banka soyguncunu oluştur! Katil bir palyaço mu olmak istiyorsun? Özel kuvvet mi? Belki de sağlam bir gangster? Want to be a killer clown? special forces? Maybe a badass gangster? Maskeler, kurşun geçirmez yelekler ve mükemmel kostümler kazan. Yüksek Kaliteli 3D grafikler ve sürükleyici oynanış bu üçüncü şahıs nişancı oyununu aksiyon dolu bir çatışmaya dönüştürüyor.

Armed Heist en yoğun üçüncü şahıs nişancı oyunlarından biri. Namlunun ucundan baktığın birinci şahıs nişancı oyunlarının aksine, üçüncü şahıs nişancı oyunlarında kamera karakterin etrafında etkin ve dinamik bir şekilde döner. Sanki bankayı sen soyuyormuşsun ve ateş ediyormuşsun gibi hissettirir!
Ekipmanını kap. Yapacak bir işin var.

Yenilikler

SUMMARY

We want to thank all of our amazing players who joined in on our beta testing of Player Vs. Player, sadly we are removing this feature from Armed Heist, all to have more focus on the Singleplayer and Co-Op Heist and improve the overall experience of the game.

HIGHLIGHTS

- Removed Player Vs. Player Mode
- Removed Skull heists from Crime map
- Fixed aim issue when reimporting your profile

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
3.0.9 - 7.0 16/07/2024
3.0.4 - 7.0 16/07/2024
3.0.2 - 7.0 16/07/2024
3.0.1 - 7.0 16/07/2024
2.9.7 - 7.0 16/07/2024
2.9.2 - 7.0 05/03/2023

Daha fazla versiyona bakın

Video

Görüntüler