Avast Antivirüs & Güvenlik MOD APK 6.50.1 (Premium) Android

6.49.4
Android'e yönelik ücretsiz antivirüs uygulamamız olan Avast Mobile Security ile virüslere ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı korunun.
APK indir Son sürüm
4.7/5 Oylar: 6,977,994
Geliştirici
Avast Software
Güncellendi
22 Tem 2022
Sürüm
6.49.4
Gereksinimler
6.0
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Android’e yönelik ücretsiz antivirüs uygulamamız olan Avast Mobile Security ile virüslere ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı korunun.

Casus veya reklam yazılımı bulaşmış uygulamalar cihazınıza indirildiğinde uyarı alarak gizliliğinizi koruyun. E-postalardan ve virüslü sitelerden gelen kimlik avı saldırılarına karşı cihazınızı koruyun. İnternet gezintilerinizi gizli ve güvenli tutmak ve yurt dışına seyahat ederken favori ücretli yayın hizmetlerinize erişmek için VPN’i açın. Parolanızın güvenliği bilgisayar korsanları tarafından ihlal edildiğinde uyarılar alın.

Yüklenme sayısı 100 milyonu aşan Avast Mobile Security ve Antivirus sıradan bir antivirüs korumasına kıyasla ek birçok özelliğe sahiptir.

Ücretsiz özellikler:

✔ Antivirüs Motoru
✔ Anti-Theft
✔ Hack Check
✔ Fotoğraf Kasası
✔ Dosya tarayıcı
✔ Gizlilik İzinleri
✔ RAM Takviyesi
✔ Gereksiz Dosya Temizleyicisi
✔ Web Kalkanı
✔ Wi-Fi Güvenliği
✔ Uygulama Öngörüleri
✔ Virüs Temizleyici
✔ Wi-Fi Hız Testi

Gelişmiş koruma için üst düzey özellikler:

Son Bilinen Konum: Cihazınızın pili bitmeden önce bulunduğu son konumu kontrol edin.
Uygulama Kilidi: PIN kodu, desen veya parmak izi parolası ile hassas içeriklerinizi güvende ve gizli tutun. İçeriklerinize yalnızca siz erişebileceksiniz.
Reklamları Kaldırın: Reklamları Avast Mobile Security ve Antivirus deneyiminizden kaldırın.
Avast Doğrudan Destek: Sorularınızın hızlı yanıtlanması için Avast ile doğrudan uygulama üzerinden iletişime geçin.

Son olarak, Ultimate kullanıcıları VPN’imizin (Özel Sanal Ağ) de keyfini çıkarabilir – Bağlantınızı şifreleyerek çevrim içi faaliyetlerinizi bilgisayar korsanlarından ve İSS’nizden gizleyin. Ayrıca favori ücretli yayın hizmetlerinize istediğiniz yerden erişmek için konumunuzu değiştirebilirsiniz.

Avast Mobile Security ve Antivirus detayları

Antivirüs Motoru: Virüsler, casus yazılım, Truva atları ve daha birçok kötü amaçlı yazılıma karşı otomatik olarak tarama yapar. Web, dosya ve uygulama taramasıyla tam mobil koruma sağlar.
Uygulama Öngörüleri: Cihazınızdaki uygulamalarla ne kadar zaman harcadığınızı keşfedin ve telefon kullanımınızda kontrolü yeniden ele alın.
Gereksiz Dosya Temizleyicisi: Daha fazla boş alan için gereksiz verileri, önemsiz dosyaları, sistem önbelleklerini, galeri küçük resimlerini, yükleme dosyalarını ve kalıntıları anında temizler.
Fotoğraf Kasası: PIN kodu, desen veya parmak izi parolası kullanarak fotoğraflarınızı koruyun. Kasaya taşındıktan sonra fotoğraflarınız tümüyle şifrelenir ve bunlara yalnızca siz erişebilirsiniz.
Web Kalkanı: Kötü amaçlı yazılım bulaşmış bağlantıları, Truva atlarını, reklam ve casus yazılımlarını (internette gizli ve güvenli bir şekilde gezinmek için, ör. Chrome ile) tarar ve engeller.
Wi-Fi Güvenliği: Halka açık Wi-Fi ağlarının güvenliğini kontrol edin, istediğiniz yerde güvenli bir şekilde internette gezinin ve ödeme işlemlerinizi gerçekleştirin.
Saldırı Uyarıları: Basit ve hızlı bir tarama ile hangi parolalarınızın sızdırıldığını görün, böylece bilgisayar korsanları hesaplarınızı ele geçirmeden oturum açma bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Bu uygulama Cihaz Yöneticisi iznini kullanıyor. Bu izin my.avast.com adresinden cihazınızı uzaktan kilitlemenize ve temizlemenize olanak tanır.

Bu uygulama kimlik avı saldırılarına ve diğer kötü amaçlı web sitelerine karşı görme engelli kişileri ve diğer kullanıcıları korumak için Erişilebilirlik iznini kullanır.

Yenilikler

* UX design improvements to create a smoother experience across the app
* Minor bug fixes

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
23.22.0 - 8.0 02/12/2023
23.20.0 - 8.0 02/12/2023
23.3.2 - 6.0 02/12/2023
6.56.1 - 6.0 02/12/2023
6.52.2 - 6.0 02/12/2023
6.51.2 - 6.0 02/12/2023

Görüntüler