Avast Antivirüs & Güvenlik MOD APK 6.50.1 (Premium) Android

24.5.2
Android'e yönelik ücretsiz antivirüs uygulamamız olan Avast Mobile Security ile virüslere ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı korunun.
APK indir
4.7/5 Oylar: 7,216,130
Geliştirici
Avast Software
Yayınlandığı tarih
6 Ara 2011
Güncellendi
20 Mar 2024
Sürüm
24.5.2
Gereksinimler
8.0
İndirilenler
100.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Android'e yönelik ücretsiz antivirüs uygulamamız olan Avast Mobile Security ile virüslere ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı korunun.

Casus veya reklam yazılımı bulaşmış uygulamalar cihazınıza indirildiğinde uyarı alarak gizliliğinizi koruyun. E-postalardan ve virüslü sitelerden gelen kimlik avı saldırılarına karşı cihazınızı koruyun. İnternet gezintilerinizi gizli ve güvenli tutmak ve yurt dışına seyahat ederken favori ücretli yayın hizmetlerinize erişmek için VPN'i açın. Parolanızın güvenliği bilgisayar korsanları tarafından ihlal edildiğinde uyarılar alın. Gelişmiş taramalar ve uyarılarla dolandırıcılık girişimlerinden uzak durun.Güvenilir E-posta Muhafızımız e-posta hesaplarınızı şüpheli e-postalara karşı izleyecektir.

Yüklenme sayısı 100 milyonu aşan Avast Mobile Security ve Antivirus sıradan bir antivirüs korumasına kıyasla ek birçok özelliğe sahiptir.

Ücretsiz özellikler:

✔ Antivirüs Motoru
✔ Hack Check
✔ Fotoğraf Kasası
✔ Dosya tarayıcı
✔ Gizlilik İzinleri
✔ Gereksiz Dosya Temizleyicisi
✔ Web Kalkanı
✔ Wi-Fi Güvenliği
✔ Uygulama Öngörüleri
✔ Virüs Temizleyici
✔ Wi-Fi Hız Testi

Gelişmiş koruma için üst düzey özellikler:

Dolandırıcılık Koruması: Gelişmiş güvenlik özellikleri ve akıllı uyarılar sayesinde kendinizi dolandırıcılara karşı koruyun.
Uygulama Kilidi: PIN kodu, desen veya parmak izi parolası ile hassas içeriklerinizi güvende ve gizli tutun. İçeriklerinize yalnızca siz erişebileceksiniz.
Reklamları Kaldırın: Reklamları Avast Mobile Security ve Antivirus deneyiminizden kaldırın.
Avast Doğrudan Destek: Sorularınızın hızlı yanıtlanması için Avast ile doğrudan uygulama üzerinden iletişime geçin.
E-posta Muhafızı: Gelen kutunuz şüpheli e-postalar için sürekli olarak izlenecek olup böylece posta kutunuz daha güvenli hale gelecektir.

Son olarak, Ultimate kullanıcıları VPN'imizin (Özel Sanal Ağ) de keyfini çıkarabilir – Bağlantınızı şifreleyerek çevrim içi faaliyetlerinizi bilgisayar korsanlarından ve İSS'nizden gizleyin. Ayrıca favori ücretli yayın hizmetlerinize istediğiniz yerden erişmek için konumunuzu değiştirebilirsiniz.

Avast Mobile Security ve Antivirus detayları

Antivirüs Motoru: Virüsler, casus yazılım, Truva atları ve daha birçok kötü amaçlı yazılıma karşı otomatik olarak tarama yapar. Web, dosya ve uygulama taramasıyla tam mobil koruma sağlar.
Uygulama Öngörüleri: Uygulamalarınıza göz atın ve her bir uygulamada hangi izinlerin talep edildiğini görün
Gereksiz Dosya Temizleyicisi: Daha fazla boş alan için gereksiz verileri, önemsiz dosyaları, galeri küçük resimlerini, yükleme dosyalarını ve kalıntıları anında temizler.
Fotoğraf Kasası: PIN kodu, desen veya parmak izi parolası kullanarak fotoğraflarınızı koruyun. Kasaya taşındıktan sonra fotoğraflarınız tümüyle şifrelenir ve bunlara yalnızca siz erişebilirsiniz.
Web Kalkanı: Kötü amaçlı yazılım bulaşmış bağlantıları, Truva atlarını, reklam ve casus yazılımlarını (internette gizli ve güvenli bir şekilde gezinmek için, ör. Chrome ile) tarar ve engeller.
Wi-Fi Güvenliği: Halka açık Wi-Fi ağlarının güvenliğini kontrol edin, istediğiniz yerde güvenli bir şekilde internette gezinin ve ödeme işlemlerinizi gerçekleştirin.
Saldırı Uyarıları: Basit ve hızlı bir tarama ile hangi parolalarınızın sızdırıldığını görün, böylece bilgisayar korsanları hesaplarınızı ele geçirmeden oturum açma bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.
E-posta Muhafızı: E-postalarınızı şüpheli herhangi bir şey için sürekli izleyerek gelen kutunuzu güvende tutacağız.

Bu uygulama, Web Kalkanı özelliği aracılığıyla görme engellileri ve diğer kullanıcıları kimlik avı saldırılarına ve kötü amaçlı web sitelerine karşı korumak için Erişilebilirlik Hizmeti API'sini kullanır.

Yenilikler

* You'll experience more stability and better performance thanks to small fixes throughout the app.
* Your feedback is important to us. Let us know about your experience so we can make the app even better for you.

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
23.24.0 - 8.0 15/04/2024
23.22.0 - 8.0 15/04/2024
23.20.0 - 8.0 15/04/2024
23.3.2 - 6.0 15/04/2024
6.56.1 - 6.0 15/04/2024

Daha fazla versiyona bakın

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir