Botworld Macera MOD APK (Ücretsiz Alışveriş) Android

1.7.0
OPEN WORLD
APK indir Son sürüm
4.4/5 Oylar: 73,849
Geliştirici
Featherweight
Güncellendi
Jul 26, 2022
Sürüm
1.7.0
Gereksinimler
6.0
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

AÇIK DÜNYA

Botworld, nadir bulunan hurdaları toplamak ve yeni botlar keşfetmek için dışarı çıkarken keşfedebileceğiniz devasa, güzel ve çeşitli bir dünyadır. Yeni ortamlara girin, çeşitli karakterlerle tanışın, nadir hazineler toplayın ve Botworld’de saklı birçok sırrı ortaya çıkarın. Yemyeşil ormanları ve kurak çölleri özgürce keşfedebilirsiniz ancak güçlü bir bot ekibiniz olduğundan emin olun çünkü köşede ne olduğunu asla bilemezsiniz!

SAVAŞ

Eşsiz bir stratejik savaş sisteminde düşmanlarınızı alt edin. Siz düşmanlarınızı ezmek için mükemmel yetenekleri seçerken, botlarınız gelişmiş yapay zeka kullanarak arenada sıçrayacak, hücum edecek, sersemletecek veya patlatacak. Her botun benzersiz yetenekleri ve güçlü bir ultisi vardır, maksimum etki için bunları favori oyuncu yeteneklerinizle birleştirin.

TOPLAYIN VE ÖZELLEŞTİRİN

En iyi takımı oluşturmak için nadir ve güçlü botları keşfedecek, inşa edecek ve toplayacaksınız. Yeni bot tarifleri keşfetmek için dünyayı araştırın ve favorilerinizi inşa etmek ve yükseltmek için nadir hurdalar toplayın. Seviyeleri yükseldikçe ve güçlendikçe güçlerini ve yeteneklerini özelleştirin.

KARAKTERINIZI SEÇIN

Kedi, köpek, bufalo ve kertenkele olmak üzere 4 türden biri olarak oynayın. Karakterinize kendi kişiliğinizi katmak için benzersiz bir görünüm seçin.

BİR LONCA OLUŞTURUN VEYA BİR LONCAYA KATILIN!

Artık Botmasterlar bir araya gelebilir ve görevleri tamamlamak için işbirliği yapabilir! Mevcut bir loncaya katılın veya kendi loncanızı oluşturun, lonca metin sohbeti aracılığıyla stratejilerinizi ve keşiflerinizi paylaşın. Mürettebatınızda yeterince bot yöneticisi olduğunda, ilerleyin ve loncaya özel etkinliklere katılın! Bunları bitirerek benzersiz hurda ve kıyafetler kazanabilirsiniz!

Yenilikler

Feast upon the diverse range of new content in the Season of Nibblers in Update 1.7!
• New Feature - Playable Rats: Now players can pick rats as their botmaster species!
• New Feature - Legendary Booster Merging: Gain new legendary tier boosters by merging 7 epic tier boosters together!
• New Bot: Nibbles is a new epic brawler bot who pulls enemies towards them in order to take a big bite of melee damage!
• New Ability and Legendary Boosters.

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
1.14.5 - 6.0 27/06/2023
1.14.4 - 6.0 21/06/2023
1.14.3 - 6.0 19/06/2023
1.12.1 - 6.0 14/03/2023
Varies with device - 6.0 21/02/2023
1.11.2 - 6.0 14/02/2023

Daha fazla versiyona bakın

Video

Görüntüler