Brawlhalla Mod Apk 6.09 (Tam Sürüm) + Android için Veriler

7.10
Brawlhalla, 80 milyondan fazla oyuncuya sahip, tam çapraz oyun ile tek bir maçta 8'e kadar çevrimiçi destekleyen ücretsiz bir platform dövüş oyunudur. Herkes için ücretsiz herkese katılın, dereceli maçlar için sıraya girin veya arkadaşlarınızla özel bir oda açın. Sık güncellemeler. 50 benzersiz karakter ve sayım. Gelin, Valhalla'nın salonlarında zafer için savaşın!
APK indir
3.9/5 Oylar: 279,778
Geliştirici
Ubisoft Entertainment
Güncellendi
29 Haz 2023
Sürüm
7.10
Gereksinimler
5.0
İndirilenler
10.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Brawlhalla, 80 milyondan fazla oyuncuya sahip, tam çapraz oyun ile tek bir maçta 8'e kadar çevrimiçi destekleyen ücretsiz bir platform dövüş oyunudur. Herkes için ücretsiz herkese katılın, dereceli maçlar için sıraya girin veya arkadaşlarınızla özel bir oda açın. Sık güncellemeler. 50 benzersiz karakter ve sayım. Gelin, Valhalla'nın salonlarında zafer için savaşın!

Özellikleri:

– Çevrimiçi Sıralamalı 1v1 ve 2v2 – Kalay'dan Platinum'a ve ötesine kadar sıralanmış merdiveni tırmanın! Düşmanlarla tek başınıza savaşın veya arkadaşlarınızla takım kurun. Yetenek seviyenize yakın oyuncularla sizi eşleştirir.
– Herkes İçin 4 Oyuncu Çevrimiçi Ücretsiz – Dört dövüşçünün girdiği, ancak yalnızca birinin kazanabileceği gündelik maçlar.
– Çapraz Oyun Özel Odalar – Tüm platformlarda 8 adede kadar arkadaşınızı çok çeşitli özel maçlara davet edin: 4v4s, 1v3, 2v2, FFA ve çok daha fazlası.
– Birçok Oyun Modu – Brawlball, Bombsketball, Capture the Flag, Kung-Foot ve daha birçok eğlenceli parti oyun modu ile her şeyi karıştırın.
– Eğitim Odası – Eğitim Odası içinde kombinasyonlar ve kurulumlar yapın! Ayrıntılı çerçeve verilerine, isabet kutularına, zarar kutularına bakın ve becerilerinizi geliştirin.

Artı: Sınıfının en iyisi izleme, maç kaydı ve tekrar oynatma. Onlarca harita. Tek oyunculu turnuva modu. Haftanın çevrimiçi kavgası. Deneysel mod. Hızlı çöpçatanlık için milyonlarca oyuncu. Düşük gecikmeli çevrimiçi oyun için bölgesel sunucular. Sık güncellemeler. Tonlarca e-spor etkinliği ve turnuvası. Klavye ve kontrolörler için mükemmel destek. Kariyer geçmişi ve harika ilerleme ödülleri. Dereceli sezonlar. Dost geliştiriciler. Eğlenceli, oynaması ücretsiz. Ve daha fazlası.

Ücretsiz Oynamayı Nasıl Yapıyoruz?

Brawlhalla'yı oynamak her zaman %100 ücretsiz olacak, hiçbir kazan-kazan avantajı ve sizi aksiyondan alıkoyan hiçbir oyun içi satın alma işlemi olmayacak. Premium içeriğin hiçbiri oyunu etkilemez.

Oynaması ücretsiz sekiz karakterden oluşan Efsane Döndürme her hafta değişir ve herhangi bir çevrimiçi oyun modunu oynayarak daha fazla Efsanenin kilidini açmak için altın kazanabilirsiniz.

Ayrıca, şimdiye kadar yaptığımız ve oluşturacağımız her karakterin kilidini hemen açan “All Legends Pack”imize de göz atabilirsiniz. Sonsuza kadar. Oyun içi mağazadaki "Efsaneler" sekmesindeki her şey sizin olacak. Bunun Crossover'ların kilidini açmadığını unutmayın.

Facebook'ta beğen: https://www.facebook.com/Brawlhalla/
Twitter'da takip edin @Brawlhalla
YouTube'da abone olun: https://www.youtube.com/c/brawlhalla
Instagram'da bize katılın @Brawlhalla
Desteğe mi ihtiyacınız var? Bizim için geri bildiriminiz var mı? Bize buradan ulaşın: https://support.ubi.com

Yenilikler

7.10:
- Brawlhalla: Combat Evolved
- Introducing 2 new Epic Crossovers! Plus a Mongoose Buddy Emote, Dual Wielding Blasters Weapon Skin, and more Halo inspired Items – now in Mallhalla.
- The Master Chief & The Arbiter: Epic Crossovers with unique Weapon Skins and custom Signature FX featuring Guilty Spark & the Flood!
- More information at brawlhalla.com/patch.

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
7.09 - 5.0 21/09/2023
7.05 - 5.0 01/03/2023
7.04.1 - 5.0 21/09/2023
7.03.1 - 5.0 21/09/2023
7.03 - 5.0 21/09/2023

Daha fazla versiyona bakın

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir