Call of Duty®: Warzone™ Mobile

3.2.0.17257554
Call of Duty®: Warzone™ Mobile, özgün Call of Duty®: Warzone™ tarzı savaş mekanikleriyle, silahlarla ve araçlarla ve heyecan verici bir FPS Battle Royale deneyimi ile Call of Duty® serisinin yeni çağına start veriyor!
APK indir Son sürüm
0/5 Oylar: 0
Geliştirici
Activision Publishing Inc.
Güncellendi
5 Şub 2024
Sürüm
3.2.0.17257554
Gereksinimler
10
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Call of Duty®: Warzone™ Mobile, özgün Call of Duty®: Warzone™ tarzı savaş mekanikleriyle, silahlarla ve araçlarla ve heyecan verici bir FPS Battle Royale deneyimi ile Call of Duty® serisinin yeni çağına start veriyor!

Verdansk gibi efsaneleşmiş haritaları keşfet ve 120 gerçek oyuncuya ev sahipliği yapabilen eşsiz ve eğlenceli oyunlarda düşmanla çarpış! Birleşik Call of Duty® teknolojisiyle güçlendirilen bu oyunda, arkadaş listesi ve sohbet kanalları gibi sosyal özellikler ve tüm platformlarda kullanılabilen Savaş Biletiyle tam paylaşımlı bir Çok Oyunculu FPS deneyimi bizleri bekliyor!

CALL OF DUTY: WARZONE ŞİMDİ MOBİLDE!
Mobilde eşi benzeri görülmemiş grafikler ve kontrol mekanizmasıyla aksiyonun bir an bile hız kesmediği çevrimiçi Call of Duty® FPS Battle Royale deneyimi! Hareket, nişan alma, silah kontrolü, fizik, animasyon ve ses alanlarında günümüz mobil oyuncularına en iyi performansı sunmak üzere tasarlandı! Arkadaşlarınla beraber Timini kur ve yeni nesil Battle Royale arenasında hayatta kalmak için savaş!

YENİDEN VERDANSK'TA CEPHEYE KOŞ
Çok sevilen Battle Royale haritası geri dönüyor! Onlarca farklı stratejik konuma mevzilenerek bir an bile savaştan kopma!

Battle Royale'de sona kalan olmak için diğer oyunculara karşı mücadele et veya Çok Oyunculu modda Timini zafere taşı!

DAHA ÇOK OYUNCU, DAHA ÇETİN REKABET
Call of Duty®: Warzone™ Mobile maçları diğer mobil FPS Battle Royale oyunlarına kıyasla en çok çevrimiçi gerçek oyuncuya ev sahipliği yapan arenalardan biridir! Savaş becerilerinin gerçek oyuncular tarafından sınanacağı bu arenada yerini al! Aksiyonun hız kesmediği bu hayatta kalma oyununda yepyeni bir Battle Royale deneyimi seni bekliyor. Nişancılık yeteneklerini sergile ve düşmanlarını yok et!

DAHA FAZLA OYNANIŞ SEÇENEĞİ
Birçok farklı Kontrat, Leş Serisi ve sürekli değişen stratejilerle Call of Duty®: Warzone™ Mobile, sınırsız tekrar oynanabilirlik sunuyor!

MİNİMUM CİHAZ ÖZELLİKLERİ
Adreno 618 veya daha üstü. 6 GB RAM veya daha üstü.

*Savaş Bileti Çapraz İlerlemesi belli başlı oyunlarla (ayrı olarak satılır) paylaşılır. Ayrıntılı bilgi için: www.callofduty.com/warzonemobile

Bu uygulamada arkadaşlarınızla bağlantı kurup oyun oynamanıza imkân tanıyan sosyal özellikler bulunmaktadır. Başlayacak heyecan verici etkinlikler ve oyuna eklenecek yeni içeriklere dair bilgi almak için anlık bildirimleri etkinleştirin. Bu özellikleri dilediğiniz gibi açıp kapatabilirsiniz. Stabil bir internet bağlantısı gereklidir (ağ kullanımı ücrete tabi olabilir). Yaş kısıtlamaları uygulanabilir. Oyuncu iletişim kanalları mevcuttur. Oyunda isteğe bağlı olarak sanal oyun içeriklerini satın almak için kullanılabilecek sanal para satın alım seçenekleri mevcuttur.

Activision Gizlilik İlkesinin ve Uygulama Kullanım Şartlarının kabul edilmesi gerekmektedir. Activision Gizlilik İlkesine göz atmak için lütfen https://www.activision.com/legal/privacy-policy adresini ziyaret edin.

ÖN KAYIT İÇİN ŞARTLAR VE KOŞULLAR
Call of Duty®: Warzone™ Mobile ön kayıtları 15 Eylül 2022'den itibaren Google Play'den yapılabilecektir. Ön kayıt ödülleri dünya genelinde lansmanla kullanılabilir olacaktır. Ayrıntılı bilgi için www.callofduty.com/warzonemobile adresini ziyaret edin. Kesin lansman tarihleri, ödüller ve platform erişilebilirliği gelecekte değişebilir. Mevcut ödüller dünya genelinde lansmanla beraber toplam ön kayıt ve ön sipariş sayısına göre belirlenecektir. Uygulanabilen ülkelerde Şartlar ve Koşullar geçerlidir ve yürürlüktedir. Yalnızca sınırlı süreliğine geçerlidir. İnternet bağlantısı gereklidir.

© 2023 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION, CALL OF DUTY ve CALL OF DUTY WARZONE; Activision Publishing, Inc. şirketinin ticari markalarıdır. Google Play, Google LLC şirketinin ticari markasıdır. Tüm hakları saklıdır. Diğer tüm ticari markalar ve ticari adlar, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen müşteri hizmetleriyle iletişime geçin: CoDMobile@activision.com

Yenilikler

Season 2 is here! Earn Rick Grimes from AMC’s The Walking Dead in the Battle Pass and continue to fight for XP. Jump back into the BR or MP action! Plus, bug fixes and technical improvements.

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
3.3.4.17654269 - 10 14/03/2024
3.3.0.17574689 - 10 07/03/2024
3.2.3.17448424 - 10 18/04/2024
3.1.2.17156653 - 10 18/04/2024
3.0.2.16923646 - 10 18/04/2024
3.0.1.16825631 - 10 18/04/2024

Daha fazla versiyona bakın

Video

Görüntüler