CamScanner Premium Mod Apk (Kilitsiz) Android

6.21.0.2207270000
Looking for an efficient scanner app?
4.7/5 Oylar: 4,051,119
Geliştirici
CamSoft Information
Güncellendi
Jul 27, 2022
Sürüm
6.21.0.2207270000
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Etkili bir tarayıcı uygulaması mı arıyorsunuz?
CamScanner’ı deneyin! CamScanner hepsi bir arada bir tarayıcı uygulamasıdır. Mobil cihazınızı, metni otomatik olarak tanıyan (OCR) ve zamandan tasarruf etmek için üretkenliğinizi artıran güçlü bir taşınabilir tarayıcıya dönüştürür. PDF, JPG, Word veya TXT formatlarındaki tüm belgeleri anında taramak, kaydetmek ve paylaşmak için bu tarayıcı uygulamasını indirin.

Tüm ofisinizi cebinizde taşımak ve iş yerindeki verimliliğinizi artırmak ister misiniz?
Evrak işlerinizi kolaylıkla halletmek için CamScanner tarayıcı uygulamasını kullanın. Büyük ve ağır fotokopi makinelerine elveda deyin ve bu ultra hızlı tarayıcı uygulamasını hemen edinin.

* CamScanner dünya çapında 200’den fazla ülke ve bölgede 500 milyondan fazla yüklemeye sahiptir.
* Günde 500.000’den fazla yeni kayıt

ÖZELLİKLER

* Belgeleri Hızlıca Dijitalleştirin
CamScanner tarayıcı uygulaması, her türlü kağıt belgeyi taramak ve dijitalleştirmek için mobil cihazınızdaki kamerayı kullanır: makbuzlar, notlar, faturalar, beyaz tahta tartışmaları, kartvizitler, sertifikalar vb.

* Tarama Kalitesini Optimize Edin
Akıllı kırpma ve otomatik geliştirme, taramalarınızdaki metin ve grafiklerin birinci sınıf renkler ve çözünürlüklerle net ve keskin olmasını sağlar.

* Metin Çıkarma
Bu tarayıcı uygulamasının optik karakter tanıma (OCR) özelliği, resimlerdeki veya PDF’lerdeki metinleri tanımanızı sağlar. Daha sonra arama yapmak, düzenlemek veya paylaşmak için metni çıkarabilirsiniz.

* PDF/JPEG Dosyalarını Paylaşın
Bu PDF tarayıcı ile PDF veya JPEG formatındaki belgeleri arkadaşlarınızla çeşitli şekillerde kolayca paylaşabilirsiniz: sosyal medya ile paylaşın, ekleri gönderin veya e-posta yoluyla bağlantıları indirin, vb.

* Kablosuz Yazdırma ve Uzaktan Faks
CamScanner tarayıcı uygulamasındaki tüm belgeleri, herhangi bir uygulama veya sürücü yüklemeden yakındaki bir yazıcıyla anında ve kablosuz olarak yazdırın. Ayrıca uygulamadan belgeleri seçebilir ve 30’dan fazla ülke ve bölgeye uzaktan fakslayabilirsiniz.

* Gelişmiş Belge Düzenleme
Bu PDF tarayıcıdaki eksiksiz düzenleme araçlarını kullanarak belgeler üzerinde ek açıklamalar yapın. Kendi belgelerinizi işaretlemek için özelleştirilmiş bir filigran da ekleyebilirsiniz.

* Hızlı Arama
İstediğiniz belgeleri bulmakta zorlanıyor musunuz? CamScanner tarayıcı uygulaması ile belgelerinizi etiketleyebilir ve kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca, OCR özelliği, görüntüleri içeriklerine göre aramanızı sağlar. Bu PDF tarayıcı ile istediğiniz belgeyi hızlıca bulabilirsiniz.

* Önemli Belgeleri Güvende Tutun
Gizli içeriği korumak istiyorsanız, görüntüleme için bir parola belirleyebilirsiniz. Daha iyi güvenlik sağlamak için belge indirme bağlantısına da bir parola belirleyebilirsiniz.

* Platformlar Arasında Senkronizasyon
Tüm cihazlarınızdaki belgelere erişmek için kaydolun. Belgelerinizi senkronize etmek için akıllı telefonunuzda, tabletinizde veya bilgisayarınızda (www.camscanner.com adresini ziyaret edin) oturum açabilirsiniz. Bu şekilde, hareket halindeyken CamScanner tarayıcı uygulaması ile herhangi bir belgeyi görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

SINIRSIZ ERİŞİM ÜYELİK ABONELİĞİ
* Tarayıcı uygulamasının tüm özelliklerine sınırsız erişim elde etmek için abone olabilirsiniz.
* Abonelikler, abonelik planına göre haftalık, aylık, üç aylık veya yıllık olarak faturalandırılır.
* Ödeme, satın alma onayı sırasında Google Play Store’dan tahsil edilecektir.
* Abonelik, geçerli dönemin bitiminden en az 24 saat önce otomatik yenileme kapatılmadığı sürece otomatik olarak yenilenir.
* Hesap, mevcut dönemin bitiminden önceki 24 saat içinde yenileme için ücretlendirilecektir. Maliyet seçilen plana bağlıdır.
* Abonelikler kullanıcı tarafından yönetilebilir ve otomatik yenileme, satın alma işleminden sonra kullanıcının Hesap Ayarları’na gidilerek kapatılabilir.
* Ücretsiz denemenin kullanılmayan kısmı, kullanıcı bir abonelik satın aldığında kaybedilecektir.

Görüşlerinizi duymak isteriz: asupport@intsig.com
Bizi Twitter’da takip edin: @CamScanner
Bizi Facebook’ta beğenin: CamScanner
Bizi Google+’da takip edin: CamScanner

Yenilikler

- Get better recognition results when converting to Word/Excel files
- General app optimizations & stability improvements

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir