Car Driving School Simulator MOD APK 3.10.4 + Data Android

3.25.0
Öğrenmek eğlenceli olabilir mi? 2017 yılından bu yana piyasada olan, sürekli güncellenen, gerçekçi bir araç sürme ve park simülatörü olan Car Driving School Simulator'da kendiniz görün. Yıllarca içerik sunan bu özellik dolu oyun, harika arabalarla sürüş becerilerinizi test etmenizi ve yolda faydalı trafik kurallarını öğrenmenizi sağlayacak!
APK indir Son sürüm
4.1/5 Oylar: 363,682
Geliştirici
BoomBit Games
Yayınlandığı tarih
9 Ağu 2017
Güncellendi
20 Ara 2023
Sürüm
3.25.0
Gereksinimler
5.1
İndirilenler
10.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Öğrenmek eğlenceli olabilir mi? 2017 yılından bu yana piyasada olan, sürekli güncellenen, gerçekçi bir araç sürme ve park simülatörü olan Car Driving School Simulator'da kendiniz görün. Yıllarca içerik sunan bu özellik dolu oyun, harika arabalarla sürüş becerilerinizi test etmenizi ve yolda faydalı trafik kurallarını öğrenmenizi sağlayacak!

OYUN ÖZELLİKLERİ:
▶BÜYÜK ARABA KOLEKSİYONU: ​​39 Harika Arabayı sürerken gerçekten özgür hissedin
▶ BİRDEN ÇOKLU DEĞİŞİK HARİTA: Dünyanın dört bir yanında tamamen farklı 9 bölgede dolaşın
▶ GERÇEKÇİ TRAFİK: Gerçek Trafik Yapay Zekası ile Başa Çıkın
▶ DİNAMİK HAVA DURUMU: Yoldaki değişikliklere uyum sağlayın
▶ ÇEVRİMİÇİ ÇOK OYUNCULU: İnsanlarla çevrimiçi rekabet edin
▶ MEVSİMSEL ETKİNLİKLER: Sizi şaşırtmamıza izin verin!

Son derece ayrıntılı ortamlara dalın ve araba kullanma ve park etme hakkında öğrendiğiniz her şeyi test edin. Kaliforniya, Kanada, Aspen, Las Vegas, New York, Miami, Tokyo ve Norveç'te dolaşın. Sürmesi son derece eğlenceli olan çok sayıda harika görünümlü arabada düzinelerce görevi tamamlayın!

Ve dahası var! Becerilerinize güveniyorsanız, çevrimiçi olarak diğer insanlarla rekabet etmeye hazırlanın ve harika sezonluk mücadeleleri deneyin. Oyuna yeni özellikler, iyileştirmeler ve diğer önemli değişiklikleri getirerek sadık hayranlarımızı dinliyoruz. Bu sayede Car Driving School Simulator, platformdaki en iyi puan alan gerçek sürüş simülasyonlarından biridir.

Tüm yeni özellikleri beğeneceğinizi umuyoruz ve gelecekte Araba Sürüş Okulu'na yeni ve heyecan verici eklemeler getirmeyi dört gözle bekliyoruz!

3 KATEGORİDE 39 EŞSİZ ARABA
Oyun gerçekten geniş bir araba yelpazesine sahiptir. Sürüş becerilerinizi birden fazla sedan, kamyonet, güçlü araba, bazı 4×4'ler, otobüsler ve – üstelik – güçlü bir süper arabada göstermek zorunda kalacaksınız.

GERÇEKÇİ TRAFİK
Şehirde araba sürmek, özellikle de kurallara uymanız gerektiğinde, başlı başına bir meydan okumadır. Ama düşünmen gereken tek şey bu değil! Etrafta gezineceğiniz alanlar, gerçekçi trafikle doludur. Çarpmamaya dikkat edin!

ÇEVRİMİÇİ ÇOK OYUNCULU SERBEST DOLAŞIM MODU
Tek oyunculu modda tüm görevleri tamamladığınızda veya sadece bir değişiklik aradığınızda, çok oyunculu modda farklı bir şey deneyebilirsiniz! Orada yasalara uygun sürüş için puan ve koleksiyon için ek bonuslar alacaksınız. İnternet üzerinden yerel veya küresel olarak diğer oyuncularla rekabet edin ve kimin en iyi sürücü olduğunu görün!

OYNAMASI ÜCRETSİZ
Ana Oyun Modu, baştan sona oynamak için %100 ÜCRETSİZDİR, koşulsuz! Oyunu kolaylaştırmak için kuralları biraz değiştiren Ekstra Oyun Modları, isteğe bağlı Uygulama İçi Satın Almalarla kullanılabilir.

Yenilikler

- Yeni oyun modu: MACERALAR! Çok farklı senaryolarda sürme becerilerinizi test edin!- Yeni etkinlik: Jingle Tekerlekleri! Tam ay boyunca, yeni ödülleri dahil olmak üzere kazanabilirsiniz...- Yeni araba: Rudolph V! Jingle Wheels etkinliğinde Santa'nın yeni arabasını alabilirsiniz, tam ödül yolunu tamamlayın ve onu sonsuza dek saklayın!- Hata düzeltmelerinin bir kamyonu

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
3.26.6 - 7.0 18/07/2024
3.26.0 - 7.0 22/03/2024
3.25.2 - 7.0 18/07/2024
3.25.1 - 7.0 18/07/2024
3.24.0 - 5.1 18/07/2024
3.23.0 - 5.1 18/07/2024

Daha fazla versiyona bakın

Video

Görüntüler