Combat Quest MOD APK 0.31.1 (Elmas/Altın) + Veri Android

0.41.0
Combat Quest, inanılmaz bir kurgusal dünyada geçen, süratli ve "roguelike" türündeki bir RPG oyunudur. Hadi canavar avcısı, destansı bir göreve atılıp sihir dünyasını keşfet! Yalnız dikkatli olmalısın! Karşılaşacağın maceralar tehlikeli olabilir. Acımasız yaratıklar, güçlü boss'lar, binbir çeşit silah, okçuluk, gizemli zindan görevleri ve bol miktarda sihir için hazır ol.
APK indir Son sürüm
4.3/5 Oylar: 44,256
Geliştirici
ChillBase
Yayınlandığı tarih
28 Oca 2021
Güncellendi
27 Kas 2023
Sürüm
0.41.0
Gereksinimler
7.1
İndirilenler
1.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Combat Quest, inanılmaz bir kurgusal dünyada geçen, süratli ve "roguelike" türündeki bir RPG oyunudur. Hadi canavar avcısı, destansı bir göreve atılıp sihir dünyasını keşfet! Yalnız dikkatli olmalısın! Karşılaşacağın maceralar tehlikeli olabilir. Acımasız yaratıklar, güçlü boss'lar, binbir çeşit silah, okçuluk, gizemli zindan görevleri ve bol miktarda sihir için hazır ol.

Kasıp kavuran oynanış:
Yay ustası, baskın yapmaya hazır mısın? Usta bir savaşçı ol! Bu RPG oyunu, sana ok ve yayı nasıl kullanacağını öğretecek. Destansı bir savaş seni bekliyor zindan avcısı. Hayatta kalarak adını tarihe kazı ve krallık da canavar avcılığı konusundaki hünerlerin için sana cömert şekilde teşekkür etsin!

Yay ustası, okçuluk konusundaki her türlü şeyle karşılaşacaksın. Bu bir ölüm kalım savaşı! Güçlü canavarları yenerek devasa ödüller kazan. Her okçunun tüm oynanış türleri için kendine has becerileri bulunur. Aksiyon dolu bu RPG oyununda "battle royale" konusundaki deneyimlerine ihtiyacın olacak!
Kurnaz bir zindan avcısı mı olmak istiyorsun? Yoksa ruh büyüsünü bilen bir okçu mu? Elinde yayıyla doğmuş ve kaderinde okçuluk sanatını icra etmek olan bir okçuya ne dersin? Hayatta kalmak için hangisi işine yarayacaksa onu seç.

Derinlikli yükseltme sistemi:
Rol yapma oyunları milyonlarca oyuncunun beğenisini kazanmıştır. Combat Quest RPG, bildiğin diğer nişancılık oyunlarına benzemez. Yay ustası, seviyeni artırarak ve becerilerini yükselterek kendi tarzını geliştir. Bir zindan avcısı olup tehlikeli canavarlarla dolu zindanları keşfet. Macera seni çağırdığında kahraman unvanını alıp adını tarihe kazımak için koşman, durmadan ok fırlatman ve seviye atlaman gerekecek.

Destansı hikaye:
Her online kurgusal oyunun hikaye konusu güzel olmaz. "Roguelike" türündeki bir RPG hayatta kalma oyunu olan Combat Quest ise macera ve aksiyonla dolu, detaylı bir hikaye sunuyor!

Ölümsüz cani, peri krallığına saldırdı! Canavar, eskisinden daha da yüksek büyü gücüyle geri döndü. Yay ustaları ve canavarlar arasında fena bir savaş başladı. En cesur okçu kahraman bile kara lordu durduramadı ve savaşta yenik düştü. Kara büyücünün hunhar canavarları zindandan çıkarak prensesi kaçırdı. Bu "arcade" oyunundaki milyonlarca canavar ve altın yığını seni bekliyor. Hayatta kalarak tüm ödülleri alabilir misin? Yoksa sihir dünyası senin sonun mu olacak?

Gizemli bir canavar avcısı mı olacaksın? Yoksa hızlı koşabilen ve Efsanevi statüye yükseltilerek kusursuz atışlar yapan ok ve yayı kullanabilen cesur bir Okçu mu? Belki de sen daha çok bir usta savaşçısındır! Tehlikeli bir göreve atılıp hayatta kal. Yay veya daha güçlü bir silah alıp bu zorlu "battle royale" savaşına katıl. Durmadan savaşacağın, destansı bir macera için hazır ol.

Mobil rol yapma oyunları heyecan verici bir deneyim sunar. Aradığın her şey bu online atış oyununda:
● Zindan baskını ve okçuluk. Zamanı en eğlenceli şekilde geçirmek için mükemmel bir yöntem. Atışlarını, tıpkı gerçek yay ustaları gibi bilerek ve dikkatlice yapman gerekecek.
● Özenle hazırlanmış ve iyi tasarlanmış seviyeler. Asla sıkılmayacaksın.
● Örnek alınacak savaş becerileri. Usta bir savaşçı olmaya ne dersin?
● Keşfedilmeyi bekleyen devasa bir dünya haritası.
● Kahraman ol! Sayısız konumu ve sonsuz zindanları keşfet!
● Farklı silahlar, ekipmanlar ve dur durak bilmeyen atış silsilesi.
● Yüksek kalitede 3 boyutlu grafikler içeren sihir dünyası.
● Sayısız canavar. Bu online rol yapma atış oyunu seni terletecek.

Yayını ve oklarını alıp hazırlan. Okçu, zindanlara baskın yapma zamanı! Şimdiye kadar birçok yay ustası şansını ve becerilerini denedi bile. Kim bilir, belki de hayatta kalan kişi sen olursun?

Kurgusal sihir dünyaları hoşuna gidiyorsa Combat Quest Roguelike RPG oyununa gir ve bir kahraman ol!

https://www.facebook.com/CombatQuestArcher
support mail: support@chillgaming.net

Yenilikler

- Eşsiz "Hortlak Arkadaşlar" yeteneğine sahip yeni kahraman Abigail eklendi
- Bastet'in eşsiz yeteneği için bekleme süresi göstergesi eklendi
- Stabilite arttı ve hatalar düzeltildi

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
0.43.2 - 7.1 07/05/2024
0.42.7 - 7.1 21/07/2024
0.42.1 - 7.1 21/07/2024
0.40.0 - 7.1 21/07/2024
0.39.1 - 7.1 21/07/2024
0.36.1 - 7.1 21/07/2024

Daha fazla versiyona bakın

Video

Görüntüler