Diggy’s Adventure: Yapbozlar 1.5.593 Full Apk Android

1.18.1
Çıktıkları yolculukta Diggy, Profesör, Linda ve Rusty'e eşlik edin! Madenlerle dolu bir dünyayı keşfetmek için yola koyulun, eski bir medeniyet aracılığıyla bilgi edinin ve bir sürü unutulmaz bilmece çözün. Kazı yaparak gizli hazineleri arayın ve ilahi görevleri yerine getirip bilmeceleri çözün. Tüm labirentlerden kaçın ve geçmişin en büyük gizemlerini internet üzerinden oynanan Diggy’s Adventure oyununda ortaya çıkarın!
APK indir
4.3/5 Oylar: 531,962
Yayınlandığı tarih
11 Eki 2016
Güncellendi
14 Ara 2023
Sürüm
1.18.1
Gereksinimler
7.0
İndirilenler
10.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Çıktıkları yolculukta Diggy, Profesör, Linda ve Rusty'e eşlik edin! Madenlerle dolu bir dünyayı keşfetmek için yola koyulun, eski bir medeniyet aracılığıyla bilgi edinin ve bir sürü unutulmaz bilmece çözün. Kazı yaparak gizli hazineleri arayın ve ilahi görevleri yerine getirip bilmeceleri çözün. Tüm labirentlerden kaçın ve geçmişin en büyük gizemlerini internet üzerinden oynanan Diggy’s Adventure oyununda ortaya çıkarın!

Bu 2 boyutlu labirentte hiçbir sır gizli kalamaz! Hiç girilmemiş labirentlerden çıkış için yol bulurken öykü içinde yeni karakterler ve hatta eski bir medeniyet keşfedebilirsiniz. Bilmece madeninden kaçabilecek misiniz?

Sınırlarınızı zorlayan bilişsel oyunları sever misiniz? Madende hazine avını deneyin ve zekanızı kanıtlayın! Diğer zeka oyunları sadece bulmacalardan ibaretken, bu oyun size doğru yolu bulana bilmecelerle dolu gizli bir labirenti keşfetme olanağı tanır! Gerçek bir madenci altın avını aklından çıkaramaz. Bu nedenle kazmanızı taşa vurun ve madenciliğin tadını çıkarırken zengin odaları bulun.

Özellikler:
▶ Yapboz sever misiniz? Burada farklı medeniyetler ile ilgili 1000'den fazla bilmece bulabilirsiniz.
▶ Farklı zorluk seviyelerinde, kaçmanız gereken 500'den fazla labirent. Sakın derin bir zindan içinde sıkışıp kalmayın!
▶ Etkileşime geçebileceğiniz 500'den fazla matrak karakter. Madenci avatarınıza dokunarak ganimetinize göz atabilirsiniz!
▶ Unutulmuş hazinelerle dolu 4 mitolojik konum. Bu maden labirentinde önünüze geleni parçalayarak yolunuzu bulun!
▶ Bir bilmecede takıldınız mı? Online müşteri destek ekibimiz sorularınıza 24 saat içinde yanıt verir.
▶ Her hafta yeni ücretsiz içerik: Bilmecelerden tapınaklara kadar uzanan labirent oyunu güncellemelerine göz atmayı unutmayın!
▶ Gizli hazineleri bulmak için kazı yapın, tanrısal görevleri yerine getirin ve bilmeceleri çözün.
▶ Gerçek bir arkeolog gibi davranarak antik dünyanın sırlarını çözün.
▶ Sandıkları açmak ve madencilik yapmak için size verilen ipuçlarını kullanın!
▶ Bir madenci gibi kazın ve yeni ganimet veya hazineler bulun!

2 boyutlu bilmece madenlerini kazarak, yapbozları çözmek, çevrimdışı olduğunuzda enerjinizi yenilemek veya kamp içinde yeni eşyalar tasarlamak için kullanılabilecek çeşitli eşyalar kazanacaksınız. Ayrıca, birbirinden güzel dekoratif objeler, eşyalar ve diğer içeriklerle kamplarınızı süsleyebilirsiniz. Zindanda kazı yapmanıza yardımcı olması için yeni eşyalar oluşturun veya malzemeleri pişirin ve bu dünyadaki en büyük maceraperest olun. Bu klasik hazine avlarına benzemez. Tüm karolara vurarak ve macera avına devam etmek için gerekli altını kazanın!

2 boyutlu bilmeceleri çözüp bilmece madeninden kaçarak, enerji yenileme oranını ve maksimum enerji kapasitesini artıran ödüller ve deneyim puanları kazanın. Madenleri kazmaya ve Tanrılar tarafından verilen oyun içi görevleri yerine getirmeye devam edin. Doğru yolu izleyerek yeni bir oda bulun ve diğer tüm macera oyunlarını unutun! Ayrıca özel labirent etkinlikleri, zindanlar ve tekliflerin keyfini çıkarabilir, canlı temalarla kamplar kurabilir ve diğer oyunculara hediyeler gönderebilirsiniz. Gizemi ve bilmeceyi çözün! Maden kazıp sonsuz bir labirentten kaçarken yeni bir medeniyet aracılığıyla bilgi edinin! Yapbozlarla dolu bu 2 boyutlu madencilik macerasının keyfini çıkarın!

UNUTMAYIN! Diggy's Adventure, indirmek ve oynamak için bir ağ bağlantısı gerektiren ücretsiz bir bir online oyundur. Oyundaki bazı eşyalar gerçek para karşılığında satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız lütfen ayarlardan uygulama içi satın almaları devre dışı bırakın.

Girdiğiniz maden hakkında herhangi bir öneri veya sorununuz mu var? lütfen https://care.pxfd.co/diggysadventure adresini ziyaret edin, ilgili topluluk yöneticilerimiz sizi dinlemeye hazır!

Kullanım Koşulları: http://pxfd.co/eula
Gizlilik Politikası: http://pxfd.co/privacy

Bilmece oyunumuzdan hoşlanıyor musunuz? En son haberleri ve güncellemeleri almak için sosyal medyada @DiggysAdventure'ı takip edin.

Yenilikler

Oyuncular için yeni şeyler hazırladık! Etkinlik ekranı daha güzel ve daha anlaşılır, başlangıç ekranı küçük bir iyileştirmeden geçti ve yeni seviyeler ekledik. Ayrıca yeni teklifler ekledik ve hataları düzelttik.

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
1.18.0 - 7.0 21/07/2024
1.17.1 - 7.0 21/07/2024
1.16.0 - 7.0 21/07/2024
1.10.001 - 7.0 21/07/2024
1.9.1 - 7.0 21/07/2024

Daha fazla versiyona bakın

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir