Disney Emoji Blitz 50.0.0 Apk + Mod (Ücretsiz Alışveriş) Android

59.2.1
Heyecan verici bir bulmaca eşleştirme oyununda yüzlerce Disney, Pixar ve Star Wars emojisini toplayın ve oynayın! Ödüller kazanmak, görevleri tamamlamak ve yeni Disney, Pixar ve Star Wars emojilerini keşfetmek için hızlı tempolu 3'lü eşleştirme bulmaca turlarına katılın.
APK indir Son sürüm
4.1/5 Oylar: 534,230
Geliştirici
Jam City Inc.
Yayınlandığı tarih
13 Tem 2016
Güncellendi
11 Ara 2023
Sürüm
59.2.1
Gereksinimler
7.0
İndirilenler
10.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Heyecan verici bir bulmaca eşleştirme oyununda yüzlerce Disney, Pixar ve Star Wars emojisini toplayın ve oynayın! Ödüller kazanmak, görevleri tamamlamak ve yeni Disney, Pixar ve Star Wars emojilerini keşfetmek için hızlı tempolu 3'lü eşleştirme bulmaca turlarına katılın.

DISNEY VE PIXAR KARAKTERLERİNİ TOPLAYIN!
En sevdiğiniz Disney, Pixar ve Star Wars şovlarından ve Küçük Deniz Kızı, Aslan Kral, Külkedisi, Zootopia, Kuklalar, Oyuncak Hikayesi, Kayıp Nemo ve daha fazlası gibi filmlerden tonlarca emoji karakterini ve öğeyi keşfedin! Oyunda zamanla yeni emojiler açılırken oynamaya devam edin! Eğlenceli bulmacaları tamamlarken en sevdiğiniz karakterleri eşleştirip toplayın! Disney bulmaca maceranız boyunca hangi emojileri toplayacaksınız?

ZORLU 3'LÜ EŞLEŞTİRME BULMACALARINI YENİN!
Güçlendirin ve bulmaca tahtasını patlatın! Disney, Pixar ve Star Wars emojilerini eşleştirirken zorlu bulmacalarda yolunuzu açın. Her bulmacada, süre dolmadan önce olabildiğince hızlı emojileri eşleştirmenin tadını çıkarın! Zorlu 3'lü eşleştirme bulmacalarını patlatmak ve heyecan verici ödüller kazanmak için Disney, Pixar ve Star Wars emoji koleksiyonunuzu kullanın! En sevdiğiniz Disney karakterlerinin seviyesini yükseltin ve 3'lü eşleştirme bulmaca becerilerinizi gösterin!

Her emojinin benzersiz özellikleri vardır, bu yüzden bulmacaları tamamlarken hepsini topladığınızdan ve yükselttiğinizden emin olun! O emojinin kopyalarını toplayarak emojinizin güç seviyesini artırın! Güçlerini, pop güçlendiricilerini kullanın ve mümkün olduğunca çok bulmaca parçasını eşleştirmeye çalışın! Blitz sayacını doldurmak ve Blitz moduna girmek için bulmaca tahtasındaki emojileri eşleştirin ve temizleyin! Kaç tane bulmaca çözebilirsin?

ARKADAŞLARINIZLA EĞLENCE YAPIN!
Evde mi kaldınız? Gününüze biraz daha fazla neşe katmak için en sevdiğiniz Disney, Pixar ve Star Wars emojilerini eşleştirmeyi deneyin! Eşleştirme becerilerinizle arkadaşlarınıza meydan okuyun, bulmaca liderlik tablosunda tırmanın, en sevdiğiniz karakterleri toplayın ve şehirdeki en iyi oyuncu olun. Pop ve patlatarak zirveye çıkın, 3'lü eşleştirme becerilerinizi gösterin ve emoji koleksiyonlarını arkadaşlarınızla karşılaştırın!

ÖZEL ETKİNLİKLER, BULMACALAR VE ZORLUKLARIN KEYFİNİ ÇIKARIN!
Neredeyse her gün yeni etkinlikleri ve emojileri izleyin! Yepyeni 3'lü eşleştirme bulmacalarıyla meşgul olmaya ve sınırlı süreli özel etkinliklerle patlamaya hazır olun. Bulmaca eşleştirme becerilerinizi hazır tuttuğunuzdan emin olun!

Lütfen Disney Emoji Blitz'i indirmenin ve oynamanın ücretsiz olduğunu unutmayın. Ancak, bazı oyun içi öğeleri gerçek parayla satın alabilirsiniz. Bu özelliği sınırlamak istiyorsanız, lütfen cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın.

Hizmet Şartlarımız ve Gizlilik Politikamız uyarınca, Disney Emoji Blitz'i oynamak veya indirmek için en az 13 yaşında olmalısınız.

Gizlilik Politikası: www.jamcity.com/privacy
Hizmet Şartları: http://www.jamcity.com/terms-of-service/

Yenilikler

Hey Blitzers! Check out what's new!

NEW EMOJIS
Scott Calvin
Bernard the Elf
Holiday Wall-E
Platinum Sorcerer's Apprentice Mickey
Baby Hercules

NEW EVENTS
December 14 - The Santa Clause Survival Event
December 21 - Holiday Item Event
December 28 - Platinum Party Clear Event
January 5 - Cuties Photo Hunt Event

GIVEAWAYS
December 25, 31
January 1

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
61.1.0 - 7.0 12/03/2024
61.0.1 - 7.0 20/04/2024
60.2.0 - 7.0 20/04/2024
60.1.0 - 7.0 20/04/2024
60.0.0 - 7.0 20/04/2024
59.1.4 - 7.0 20/04/2024

Daha fazla versiyona bakın

Video

Görüntüler