Disney Emoji Blitz 50.0.0 Apk + Mod (Ücretsiz Alışveriş) Android

56.2.0
Heyecan verici bir bulmaca eşleştirme oyununda daha önce hiç olmadığı gibi yüzlerce Disney, Pixar ve Star Wars emojisini toplayın ve oynayın! Ödüller kazanmak, görevleri tamamlamak ve yeni Disney, Pixar ve Star Wars emojilerini keşfetmek için 3'lü eşleştirme bulmacalarının hızlı tempolu turlarında akın.
APK indir
4.3/5 Oylar: 530,173
Geliştirici
Jam City Inc.
Güncellendi
5 Tem 2023
Sürüm
56.2.0
Gereksinimler
5.1
İndirilenler
10.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Heyecan verici bir bulmaca eşleştirme oyununda daha önce hiç olmadığı gibi yüzlerce Disney, Pixar ve Star Wars emojisini toplayın ve oynayın! Ödüller kazanmak, görevleri tamamlamak ve yeni Disney, Pixar ve Star Wars emojilerini keşfetmek için 3'lü eşleştirme bulmacalarının hızlı tempolu turlarında akın.

DISNEY VE PIXAR KARAKTERLERİNİ TOPLA!
The Little Mermaid, The Lion King, Cinderella, Zootopia, The Muppets, Toy Story, Finding Nemo ve daha fazlası gibi en sevdiğiniz Disney, Pixar ve Star Wars şovlarından ve filmlerinden tonlarca emoji karakterini ve öğesini keşfedin! Zamanla oyunda yeni emojiler ortaya çıktıkça oynamaya devam edin! Eğlenceli bulmacaları tamamlarken en sevdiğiniz karakterleri eşleştirip toplarken çok eğlenin! Disney bulmaca maceranız boyunca hangi emojileri toplayacaksınız?

ZORLU MAÇ 3 BULMACALARINI YENİN!
Güçlendirin ve bulmaca tahtasını patlatın! Disney, Pixar ve Star Wars emojilerini eşleştirirken zorlu bulmacaları çöz. Her yapbozla, zaman dolmadan önce olabildiğince hızlı bir şekilde eşleşen emojilerin tadını çıkar! Zorlu 3'lü eşleştirme bulmacalarını patlatmak ve heyecan verici ödüller kazanmak için Disney, Pixar ve Star Wars emoji koleksiyonunuzu kullanın! En sevdiğiniz Disney karakterlerinin seviyesini yükseltin ve 3'lü eşleştirme bulmaca becerilerinizi sergileyin!

Her emojinin benzersiz özellikleri vardır, bu yüzden bulmacaları tamamlarken hepsini toplayıp yükselttiğinizden emin olun! Bu emojinin kopyalarını toplayarak emojinizin güç seviyesini artırın! Güçlerini kullanın, güçlendiricileri patlatın ve mümkün olduğunca çok yapboz parçasını eşleştirmeyi deneyin! Blitz sayacını doldurmak ve Blitz moduna girmek için bulmaca tahtasındaki emojileri eşleştirin ve temizleyin! Kaç bulmaca çözebilirsin?

ARKADAŞLARINIZLA EĞLENCELİ OLSUN!
Evde mi kaldın? Gününüze biraz daha neşe katmak için en sevdiğiniz Disney, Pixar ve Star Wars emojilerini eşleştirmeyi deneyin! Eşleştirme becerilerinizle arkadaşlarınıza meydan okuyun, bulmaca lider panosuna tırmanın, en sevdiğiniz karakterleri toplayın ve şehirdeki en iyi oyuncu olun. Patlayın ve zirveye çıkın, 3'lü eşleştirme bulmaca becerilerinizi gösterin ve arkadaşlarınızla emoji koleksiyonlarını karşılaştırın!

ÖZEL ETKİNLİKLER, BULMACALAR VE MÜCADELELERİN KEYFİNİ ÇIKARIN!
Neredeyse her gün ortaya çıkan yeni etkinlikleri ve emojileri izleyin! Yepyeni 3'lü eşleştirme bulmacalarına katılmaya ve sınırlı süreli özel etkinliklerde patlamaya hazır olun. Bulmaca eşleştirme becerilerinizi hazırda tuttuğunuzdan emin olun!

Disney Emoji Blitz'i indirmenin ve oynamanın ücretsiz olduğunu lütfen unutmayın. Ancak, bazı oyun içi öğeleri gerçek parayla satın alabilirsiniz. Bu özelliği sınırlamak istiyorsanız, lütfen cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın.

Hizmet Koşullarımız ve Gizlilik Politikamız uyarınca, Disney Emoji Blitz'i oynamak veya indirmek için en az 13 yaşında olmalısınız.

Gizlilik Politikası: www.jamcity.com/privacy
Hizmet Şartları: http://www.jamcity.com/terms-of-service/

Yenilikler

Hey Blitzers! Check out what's new!

NEW EMOJIS
Roxanne
PJ

NEW EVENTS
July 19 - Goofy's Summer Clear Event

GIVEAWAYS
July 14, 17

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
56.1.0 - 5.1 21/09/2023
56.0.1 - 5.1 21/09/2023
54.1.0 - 4.4 01/03/2023
53.2.0 - 4.4 21/09/2023
53.1.1 - 4.4 21/09/2023

Daha fazla versiyona bakın

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir