Drag Racing (Kilitsiz/Sınırsız Para) Android

1.10.2
Drag Racing is the original nitro fuelled racing game which fascinated over 100 000 000 fans around the globe. Race, Tune, Upgrade and Customize over 50 different car styles from JDM, Europe or the US.
APK indir Son sürüm
4.2/5 Oylar: 2,699,875
Geliştirici
Creative Mobile Games
Güncellendi
27 Tem 2022
Sürüm
1.10.2
Gereksinimler
4.1
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Drag Racing, dünya çapında 100.000.000’dan fazla hayranı büyüleyen orijinal nitro yakıtlı yarış oyunudur. JDM, Avrupa veya ABD’den 50’den fazla farklı araba stiliyle yarışın, Ayarlayın, Yükseltin ve Özelleştirin.

Garajınızı benzersiz kılacak ve öne çıkaracak sınırsız araç özelleştirme seçenekleri ekledik. Çevrimiçi olarak diğer oyunculara meydan okuyun: 1’e 1 yarışın, rakibinizin arabasını sürün veya Pro League’de gerçek zamanlı 10 oyunculu yarışlara katılın.

ÖNE ÇIKMAK İÇİN ÖZELLEŞTİRME:
CIAY Studio ve Sumo Fish’ten arkadaşlarımız tarafından tasarlanan benzersiz çıkartmaları ve görünümleri toplayın. Sevdiğiniz arabaları yarış şaheserlerine dönüştürün.
Hayal gücünüz sınır tanımıyor – tüm özelleştirme seçeneklerini birleştirerek kendi son teknoloji araba görünüm tasarımınızı yapın.

SINIRSIZ DERİNLİK:
Düz bir çizgide yarışmanın kolay olduğunu mu düşünüyorsunuz? Sınıfınızda kalırken güç ve yol tutuşu arasında doğru dengeyi bulmaya çalışın. Aracınızı ayarlayın ve zafere giden yolda hızlanın, daha fazla eğlence için nitröz oksit ekleyin, ancak düğmeye çok erken basmayın! Daha derine inin ve 10 seviye araba ve yarış kategorisinde değerli milisaniyeleri traşlamak için vites oranlarını ayarlayın.

REKABETÇİ ÇOK OYUNCULU:
Kendi başınıza yarışmak yeterince eğlenceli olabilir, ancak en büyük meydan okuma “Çevrimiçi” bölümdedir. Arkadaşlarınıza veya rastgele yarışçılara karşı kafa kafaya gidin, kendi arabalarını sürerken onları yenin veya gerçek zamanlı yarışmalarda aynı anda 9 oyuncuya karşı yarışın. Melodi alışverişi yapmak, strateji tartışmak ve başarılarınızı paylaşmak için bir takıma katılın.

MUHTEŞEM TOPLULUK
Her şey oyuncularla ilgili! Diğer araba oyunu fanatikleriyle bağlantı kurun ve Drag Racing’in keyfini birlikte çıkarın:

Drag Racing Web Sitesi: https://dragracingclassic.com
Facebook: https://www.facebook.com/DragRacingGame
Twitter: http://twitter.com/DragRacingGame
Instagram: http://instagram.com/dragracinggame

ARKADAŞLAR
CIAY Stüdyo: https://www.facebook.com/ciaystudio/
Sumo Balığı: https://www.big-sumo.com/decals

SORUN GIDERME:
– Oyun başlamazsa, yavaş çalışırsa veya çökerse, lütfen iletişime geçin ve yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.
Herhangi bir sorunuz varsa, https://dragracing.atlassian.net/wiki/spaces/DRS adresindeki SSS bölümümüze göz attığınızdan emin olun.
…veya Destek sistemimiz aracılığıyla bizimle iletişime geçmek için iki yoldan birini kullanın: https://dragracing.atlassian.net/servicedesk/customer/portals veya dragracing@cm.games adresinden e-posta yoluyla

Yenilikler

- Added support for Android 11

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
3.11.7 - 4.4 01/10/2023
3.11.6 - 4.4 01/10/2023
3.11.5 - 4.4 01/10/2023
3.11.1 - 4.4 01/10/2023

Video

Görüntüler