FacePlay – AI Art Generator tam sürüm indir full

3.3.18
Güzel bir gelinlik giymek her kızın hayalidir. FacePlay'de denemeniz için birçok farklı gelinlik modeli şablonu vardır, bu yüzden gelin ve hangi gelinlik stiline daha uygun olduğunuzu test edin. Kendi kraliçen ol.
APK indir
3.2/5 Oylar: 224,059
Geliştirici
INNOVATIONAL TECHNOLOGIES LIMITED
Güncellendi
12 Tem 2023
Sürüm
3.3.18
Gereksinimler
5.0
İndirilenler
10.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Güzel bir gelinlik giymek her kızın hayalidir. FacePlay'de denemeniz için birçok farklı gelinlik modeli şablonu vardır, bu yüzden gelin ve hangi gelinlik stiline daha uygun olduğunuzu test edin. Kendi kraliçen ol.

FacePlay – AI sanat üreteci, tek bir tıklama sizi iki boyutlu anime dünyasının rüyasına götürür!
AI teknolojisi, saniyeler içinde hızla dijital sanat eserleri üretecek. FacePlay, saf karma, seksi kedi, siberpunk, sporcu çocuk stili ve bunun gibi aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli sanat stillerinin yanı sıra şeytan, anime, romantik çift vb. gibi çeşitli çizgi film stilleri sunar. ACG dünyasında bir turun keyfini çıkarmanız için!

「Boyutlu Karikatür Videosu」
Canlı videonuzu tek bir tıklamayla komik bir videoya dönüştürün, videonuzu hızla kendi animasyon stiline dönüştürün!

「Anime hayvanları」
Evcil hayvanınızı anime dünyasına götürmek ister misiniz? FacePlay'de evcil hayvanınız bir çizgi roman karakteri veya insan olabilir. Gelin ve evcil hayvanınızla bir karikatür resmi yapın!

「Anime Oyunu」
İster anime, spor, saf, seksi kedi, siberpunk veya nazik, iblis tarzı olsun, sadece bir fotoğraf yükleyin, AI kendi çizgi film fotoğrafınızı çizmenize yardımcı olur.

「Anime çift」
Sadece kendi portreleriniz veya evcil hayvanlarınızın resimleri değil, aynı zamanda partneriniz veya arkadaşınızla çift çizgi roman SE kullanarak güzel bir anime fotoğrafı elde edebilir ve bunu avatarınız veya telefonunuzun duvar kağıdı olarak kullanabilirsiniz.

FacePlay-AI, metaverse'de birinizi görmek için yüz değiştirildi!
3000'den fazla kostüm videosu şablonu, farklı karakterleri oynamanıza ve harika bir yaşam sürmenize olanak tanır. Paralel dünyada kendinizle tanışmak için FacePlay'de! Düğün şablonları, kar manzaraları, 56 etnik egzotik gelenek, antik Han kıyafetleri, Çin cheongsam'ı, çiçek korkusu ve ruhu, romantik çiçek denizi…… Hangisini seviyorsanız, tek sekmeyle yüz değiştiren bir video yapabilirsiniz. Eşiniz veya arkadaşınızla çift şablon da kullanabilirsiniz.

【Çift fotoğrafı】
Çin veya Batı düğün HD videosu oluşturmak için bir sekme, idolünüzün fotoğraflarından yalnızca biri ile sizi ve idolünüzü gösteren bir düğün videosu yapmak kolaydır.

【Çince Hanfu】
Güzel Çinli Hanfu sizi eski zamanlara götürecek ve eski kostümlerin hayalini kuracak. Antik güzelliğin romantizmini de hissedebilirsiniz.

Hizmet şartları: https://static-ai.s3.amazonaws.com/FacePlay/TermsOfService.html
Gizlilik Politikası: https://static-ai.s3.amazonaws.com/FacePlay/PrivacyPolicy.html

Uygulamanın gelecek sürümlerinde görmek istediğiniz herhangi bir özellik var mı? FacePlay'de "Ayarlar" – "geri bildirim"e tıklayarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Yenilikler

-Bug fixes and performance improvements.

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
3.3.16 - 5.0 21/09/2023
3.3.14 - 5.0 21/09/2023
3.3.13 - 5.0 21/09/2023
3.0.8 - 5.0 03/03/2023
3.0.6 - 5.0 21/09/2023

Daha fazla versiyona bakın

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir