Fishing Clash: Fish Catching Games 1.0.188 Apk Mod indir

1.0.280
En popüler hobi artık cebinizde! Daha önce Fishing Clash oynamış 15 milyondan fazla oltacının arasına katılın ve tüm zamanların en gerçekçi çevrim dışı balıkçılık oyunlarından birinde balık türlerini yakalamaya başlayın. Balığa çıkmanın tam zamanı!
APK indir Son sürüm
4.6/5 Oylar: 1,729,795
Geliştirici
Ten Square Games
Yayınlandığı tarih
24 Eki 2017
Güncellendi
28 Şub 2024
Sürüm
1.0.280
Gereksinimler
4.4
İndirilenler
100.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

En popüler hobi artık cebinizde! Daha önce Fishing Clash oynamış 15 milyondan fazla oltacının arasına katılın ve tüm zamanların en gerçekçi çevrim dışı balıkçılık oyunlarından birinde balık türlerini yakalamaya başlayın. Balığa çıkmanın tam zamanı!

Bir yaşam şekli olarak balıkçılık sporu
Dünyanın en popüler sporunu Fishing Clash ile deneyin! Fishing Clash mobil cihazlarda oynanabilen ücretsiz bir balıkçılık oyunudur! Spor etkinliklerinde ve balıkçılık turnuvalarında yer alın, PvP oyunlarında arkadaşlarınızla yarışın ve Amazon ve Nil Nehirleri veya Biwa Gölü gibi dünyanın en bilindik balık yataklarında balıkçılık macerasının tadını çıkarın!

Yüzlerce değişik balık türünü yakalayın
Birçok değişik konumun olması sayesinde oltanızın kancasına çok değişik balık türlerinin takılacağından emin olabilirsiniz. Düşük seviyelerde sazan, levrek veya yayın balığı gibi sıradan balıklar yakalayabilirsiniz. Seviyeniz yükseldikçe daha egzotik konumlara gidebilir ve nadir yemlerden elde edebilirsiniz; arapaima, köpek balığı ya da diğer deniz canavarları ile gösteriş yapmanız artık bir an meselesi! Yakaladığınız en büyük balık ne olacak?

Bütün yıl boyunca balıkçılık
İster ilkbahar olsun, ister yaz ya da kış; ücretsiz simülasyon oyunumuzda istediğiniz zaman en yakındaki nehre, göle, denize veya okyanusa gidebilirsiniz. İster av yasağı döneminde olun, ister bir sonraki turnuvanız için ısınma turlarında; Fishing Clash oynayın! Gerçekçi 3D grafikler ve doğanın kalbine kurulu balık yatakları sayesinde kendinizi gerçek bir balıkçılık seyahatinde, balık limanında elinizde oltanızla durup büyük bir balık ile mücadele edermiş gibi hissedin!

Gerçek zamanlı PvP'de diğer oyuncularla yüzleşin!
Yarışmayı seviyorsanız içine dalacağınız daha iyi bir balıkçılık oyunu yok! Fishing Clash'da bolca değişik PvP oyun modunda oynayabilirsiniz: meydan okumalar, turnuvalar, günlük etkinlikler sadece bir başlangıç! Her gün kendinizi çevrim dışı balıkçılık oyununda sınayabilirsiniz: nadir balık türlerini yakalayın ve özel ödüller kazanın! Böylece sosyalleşebilir ve diğer oltacılarla etkileşimde olabilirsiniz – hatta bir balıkçılık klanına katılabilir ya da kendinizinkini oluşturabilir ve klan etkinliklerinde yarışabilirsiniz!

Balıkçılık Savaşı'nı deneyimle – bir büyük savaş modu!
Mücadele, yepyeni çok oyunculu büyük savaş modu ile iyice kızışıyor! 4 ya da 8 oyuncu, verilen bir balık tutma arenasındaki en yüksek puanlı balığı yakalamak için birbiriyle yarışacak. Her etaptan sonra, birisinin elenmesi gerekecek… bu nedenle bu savaşta en son kalan oltacı olduğundan ve büyük çabalarla elde edeceğin ganimetini aldığından emin ol.

Nefes kesen konumlar
Avrupa, Kuzey ve Latin Amerika ile Asya'da bulunan doğadaki gerçekçi ve harika bir şekilde hayata geçirilmiş konumlara seyahat edin! Florida ile başlayın ve Alabama'nın en büyük gölü olan Guntersville Gölü'ne devam edin. Bir sonraki durağınız Alaska'daki en popüler balıkçılık sporu destinasyonu olan ve özellikle somon ve gökkuşağı alabalığı ile tanınan Kenai Nehri olacak; sonra Amazon'da ve Nil Nehri'nde ve daha birçok harika bir şekilde elle yaratılmış yerlerde balık tutabilirsiniz!

Balıkçılık tutkunları düşünülerek tasarlanmıştır
Fishing Clash en yüksek kalitede bir mobil balıkçılık simülatörü oyunudur. Balıkçılık simülatörü, dış mekân uygulaması ve spor oyununun en iyi özelliklerini alarak onlardan yaratılan bir birleşimdir. Balıkçılık tahmin uygulamalarını bir kenara bırakın – HEMEN İNDİRİN ve balıkçılık türü oyunlarındaki en gerçekçi deneyimlerden birinin tadını çıkarın.

Yenilikler

Selam!

Paylaşmaya can attığımız yenilikler var. İşte en yeni güncelleme ve eklemeler:

• Klan Maçları Sezonu'nun yeni ve gelişmiş hali olan Klan Oyunları başlıyor. Bu yeni klan özelliğiyle rekabeti doya doya yaşa.
• Kazanma olasılığını artırmak için düello veya çarpışmalar sırasında yem almak artık mümkün.
• Etkinlik para birimi ipuçlarında daha çok bilgi var. Para birimlerini nasıl kazanıp nerede harcayacağını öğrenmek çok kolay.

Fishing Clash'i açıp ilk Klan Oyunları'nda kapış!

Rast gele!

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
1.0.281 - 4.4 18/04/2024
1.0.276 - 4.4 18/04/2024
1.0.274 - 4.4 18/04/2024
1.0.271 - 4.4 18/04/2024
1.0.264 - 4.4 18/04/2024
1.0.261 - 4.4 18/04/2024

Daha fazla versiyona bakın

Video

Görüntüler