Fonts Art Mod APK 2.34.0 (Premium Kilitsiz)

2.55.4
Her mesajı bir sanat eserine dönüştürecek yazı tiplerini denemek ister misiniz? Bunu ve daha fazlasını, 300'den fazla yazı tipiyle göz alıcı metinler oluşturmanıza yardımcı olacak bir klavye olan Fonts Art'ta yapabilirsiniz.
APK indir Son sürüm
3.7/5 Oylar: 123,451
Geliştirici
AIBY Inc.
Yayınlandığı tarih
1 Tem 2020
Güncellendi
10 Kas 2023
Sürüm
2.55.4
Gereksinimler
9
İndirilenler
10.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Her mesajı bir sanat eserine dönüştürecek yazı tiplerini denemek ister misiniz? Bunu ve daha fazlasını, 300'den fazla yazı tipiyle göz alıcı metinler oluşturmanıza yardımcı olacak bir klavye olan Fonts Art'ta yapabilirsiniz.

Çeşitli sevimli klavye yazı tipleri arasından seçim yapın ve bu yazı tipi uygulamasıyla metinlerinizi benzersiz hale getirin. Etkileşimi artırmak için sosyal medya profillerinizi ve gönderilerinizi renklendirin!

Kullanımı kolay yazı tipi uygulaması, metin düzenleyici, sembol klavyesi, yazı tipi değiştirici; hepsi tek bir uygulamada. Kimseyi kayıtsız bırakmayacak yazı tipi tasarımlarıyla kendi fikirlerinizi, deyişlerinizi ve alıntılarınızı renklendirin. Kalabalığın arasından sıyrılmak için Instagram gönderileri ve hikaye şablonları için bu yazı tiplerini kullanın!

Instagram hesabınız için göz alıcı biyografiler, başlıklar, düzenler ve öne çıkanlar oluşturmak için harika yazı tipi koleksiyonumuzdan en iyi şekilde yararlanın. Klavyemizle kesinlikle arkadaşlarınızın dikkatini çekecek ve yeni takipçilerin ilgisini çekeceksiniz!

ANA ÖZELLİKLER:
✔ Şık ve yaratıcı yazı tipleri
✔ Çok çeşitli semboller
✔ Instagram için Hikaye Oluşturucu
✔ Instagram öne çıkan kapaklar
✔ Hashtag'ler
✔ Emoji ve kaomoji
✔ Çıkartmalar ve GIF'ler
✔ Özel simgeler

YAZI TİPLERİ
İtalik, el yazısı ve gotik yazı tipleri, retro ve baloncuklu yazı tipleri; bunların her birine bayılacaksınız! Bu harika yazı tipleri tüm sosyal medya ve mesajlaşma uygulamalarıyla çalışır: Instagram, TikTok, Snapchat, Facebook, iMessage, WhatsApp, Skype ve daha fazlası. Ücretsiz klavye yazı tiplerimiz ile anında şık metinler oluşturun!
SEMBOLLER
Bazen bir sembol binlerce kelimeye bedeldir, değil mi? Ayrıca mesajlarınıza, metinlerinize veya Instagram gönderilerinize ekleyebileceğiniz onlarca farklı temalı sembolümüz var. Hayvanlar, hava durumu, yıldızlar, geometrik, etnik; sembolümüz olmayan hiçbir bağlam yok. Kendin için gör!
HİKAYE YARATICI
Tek dokunuşla Instagram'ınız için hikayeler oluşturun. Hikayenizin elmas gibi parlamasını sağlamak için önceden hazırlanmış şablonlarımızı kullanın! Bu harika hikaye düzenleyici, Instagram hikayelerinize mükemmel şekilde tasarlanmış metinler ekler. Arkadaşlarınız, seyahatleriniz, yemekleriniz veya yeni kıyafetleriniz hakkında harika hikayeler paylaşın; hayatınızın her anına uygun şablonlar var. Hemen şimdi çarpıcı bir Instagram hikayesiyle takipçilerinizi şaşırtın!
KAPAKLARI VURGULAYIN
Instagram profilinize bir tutam şıklık katın ve öne çıkanlarınızı tek bir tarzda tasarlayın. Öne çıkan kapak koleksiyonumuzla profiliniz gerçekten parlayacak!
ÖZEL SİMGELER
Android için aynı eski standart simgelerden sıkıldınız mı? Artık özel simgeleri kullanarak Ana Ekranınıza yaratıcı bir dokunuş ekleyebilirsiniz! Sizin için onlarca simge paketimiz var. Bir dizi simge tasarımına dalın ve istediğiniz estetik için mükemmel bir eşleşme bulun.
FONT OLUŞTURUCU
Yazdığınız her metne kişisel bir dokunuş ekleyin. Bu harika araç, her harfi kendi el yazınızla çizerek türünün tek örneği olan bir yazı tipi tasarlamanıza olanak tanır. El yazısı metin mesajları, gönderiler, biyografiler ve hikayelerle arkadaşlarınızı ve takipçilerinizi şaşırtın.
KLAVYE TEMALARI
Neden standart bir klavyeyle yetinmelisiniz? Klavye temaları kitaplığımızla yazma deneyiminizi aydınlatın ve tarzınıza uygun olanı seçin. Renkli, minimalist, pastel; her estetiğe uygun temalar var!

Fonts Art hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek isteriz! Bu harika yazı tiplerine sahip özel klavyemizi ücretsiz denemekten ve geri bildiriminizi bir incelemede paylaşmaktan çekinmeyin!

Tüm kişisel veriler Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası uyarınca korunmaktadır:
http://aiby.mobi/andrfonts/terms/
http://aiby.mobi/andrfonts/privacy/

Yenilikler

You know the drill, it’s update time!
In this version, we've fixed some bugs and made the app run smoother for an even better experience.

If you enjoy Fonts Art, please rate us and leave your review.

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
2.59.3 - 9 05/03/2024
2.58.28 - 9 18/04/2024
2.57.1 - 9 18/04/2024
2.54.12 - 9 18/04/2024
2.50.6 - 8.0 18/04/2024
2.47.9 - 8.0 18/04/2024

Daha fazla versiyona bakın

Video

Görüntüler