Gerçek Boks 2 MOD APK 1.22.0 (Para) + Data Android

1.41.8
SONU GELMEYEN BİR MMO DÖVÜŞ SERÜVENİNE KATILIN
APK indir Son sürüm
4.3/5 Oylar: 243,417
Geliştirici
Vivid Games S.A.
Yayınlandığı tarih
19 Kas 2015
Güncellendi
13 Ara 2023
Sürüm
1.41.8
Gereksinimler
7.0
İndirilenler
10.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

SONU GELMEYEN BİR MMO DÖVÜŞ SERÜVENİNE KATILIN
Nakavt yapmak Üst düzey boks şampiyonları camiasına meydan okuyun ve tekli veya çoklu oynayarak spor oyunları, heyecan dolu yüzlerce etkinlikte, konulu dövüşlerde ve sonu gelmeyen Kariyer Modu’ndaki turnuvalarda, dünyanın dört bir yanından oyuncularla dövüşün.

HIZLI TEMPOLU RİNG AKSİYONLARINA NAKAVT KATILIN
Direk, kroşe, aparkat boks, gövde yumruklarında ustalaşın; bunları yıkıcı özel yumruklarla birleştirin ve rakibinizi boksör KO (nakavt) etmek için en başarılı spor oyunları komboyu üretme konusunda kendinizi geliştirmeye odaklanın.

EŞSİZ BOKSÖR PATRONLARA KARŞI SPOR OYUNLARı SAVAŞ
Her biri sona ermeden önce sınırlı süre için meydan okumaya açık olan yeni türde bir rakiple boy ölçüşün. Hepsini nakavt yenin, epik boksördonanımlarını alın ve ringde karışıklık çıkarmak için kullanın.

BOKS STİLİNİZİ SEÇİN
Boksörünüzün kuvvetini, enerjisini boksör, hızını ve dayanıklılığını geliştirin, yeteneklerinizi spor oyunları üst nakavt seviyelere taşıyın ve kendi dövüş stilinizi yaratmak için sağlam destekler elde edin.

YÜZLERCE GÜÇLÜ ÖĞENİN KİLİDİNİ SPOR OYUNLARı AÇIN
Oyunda ilerledikçe giderek geliştirilen ve kişiselleştirilebilen birbirinden nakavt eşsiz ekipmanlara erişim hakkı kazanarak, boksörünüzün dövüş istatistiklerini ve yeteneklerini yükseltin.

GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ DÖVÜŞÇÜYÜ YARATIN
Vücut ağırlığından , kas yapısına dövüş oyunları için, tavrından, göz rengi ve burun şekli gibi küçük detaylara kadar sağlam seçimler yaparak kendi boksörünüzü yaratın.

DÖVÜŞ OYUNLARı ARKADAŞLARINIZLA BAĞLANTI KURUN
Bir arkadaşınızı davet edin ve buranın en iyi boksörünün kim olduğunu görmek için hemen gerçek zamanlı PVP, boks maçında ve spor oyunları yumruklarınızı konuşturun. En hızlı boksör KO ve liderlik sıralamasındaki çeşitli kategorilerde en yüksek skoru yakalamak için dövüşün.Arkadaşlarınıza ve rakiplerinize hediyeler gönderin ve onlardan hediyeler alın. Asla Dövüş oyunları rekabeti bırakmayın !

HEYECAN DOLU SPOR OYUNLARı MİNİ OYUNLARI OYNA
Heyecan dolu mini oyunlarda dövüşçünü eğit ve boksör ​müthiş ödüller kazanma şansı için Günlük Çekilişte şansını dene dövüş oyunları içinde

UNREAL ENGINE 4‘UN GÜCÜNÜ HİSSEDİN
En dinamik boksör ve dövüş oyunları ve görsel anlamda en büyüleyici MMO dövüş oyunu deneyimi yaşamak için Unreal Engine 4 teknolojisinin gücünden tam anlamıyla faydalanarak ağzınızı açık bırakacak grafiklere tanık olun.

Önemli bilgi: Real Boxing 2 boksör ve dövüş oyunları üst kalite cihazlarda oynandığında tam randıman alınır. Oyun, tüm özelliklere erişim sağlamak için devamlı bir İnternet bağlantısı gerektirir.

Real Boxing 2’i Facebook’ta Takip Edin: www.facebook.com/realboxing
By downloading the game you accept our End User License Agreement, Terms of Service and Privacy Policy: http://support.vividgames.com/policies

Kulübe katılın dövüş oyunları , dövüşçünüzü yaratın ve Gelmiş Geçmiş En İyi Dövüş Oyunu Real Boxing 2‘le boks nakavt yapmaya başlayın.

Yenilikler

Hello Boxers! Welcome to another Real Boxing 2 update. We included various reworks in this version: important fixes to the Gym XP system. Your boxers will be trained to the true limits now! We optimized the performance and stability of the game. This update is also packed with stability fixes and overall improvements to the game systems. That’s all for now, see you in the next update! Game on!

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
1.47.1 - 7.0 17/07/2024
1.44.0 - 7.0 17/07/2024
1.42.0 - 7.0 17/07/2024
1.41.6 - 7.0 17/07/2024
1.41.5 - 7.0 17/07/2024
1.38.0 - 7.0 17/07/2024

Daha fazla versiyona bakın

Video

Görüntüler