Love Story ® Aşk Hikayeleri v2.0.5 MOD APK

2.1.2
Yolunuzu ve kalbinizi takip edin, zevklere ve aşk ilişkilerine dalın. Eşsiz ve tekrarı olmayan bir senaryoya sahip, önemli kararları getirdiğiniz bir aşk tabu oyununu sizlere sunuyoruz. Love Story ® Aşk Hikayeleri - aşk hikayelerimiz sizi yaşam seçimleri, aşk sözleri ve zor kararlarla dolu bir romantizm, drama, fantezi, tutku ve macera yolculuğuna çıkaracak! Böylece, benzersiz aşk hikayesi oyunlarına başlayın ve aşk masalını sonuna kadar yaşayın!
APK indir Son sürüm
3.2/5 Oylar: 125,334
Geliştirici
Webelinx Games
Yayınlandığı tarih
22 Oca 2020
Güncellendi
6 Eki 2023
Sürüm
2.1.2
Gereksinimler
6.0
İndirilenler
5.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Yolunuzu ve kalbinizi takip edin, zevklere ve aşk ilişkilerine dalın. Eşsiz ve tekrarı olmayan bir senaryoya sahip, önemli kararları getirdiğiniz bir aşk tabu oyununu sizlere sunuyoruz. Love Story ® Aşk Hikayeleri – aşk hikayelerimiz sizi yaşam seçimleri, aşk sözleri ve zor kararlarla dolu bir romantizm, drama, fantezi, tutku ve macera yolculuğuna çıkaracak! Böylece, benzersiz aşk hikayesi oyunlarına başlayın ve aşk masalını sonuna kadar yaşayın!

Love Story ® Aşk Hikayeleri, Özellikler:
? Tabu oyunları – ana aktör olarak kendinizle!
? Aşk çiftlerinin her hafta yeni ve güzel tabu hikayeleri!
? Kız oyunları – görünüşünü stilize et, bir isim seçin ve mükemmel elbiseyi bulun!
? Aşk oyunları – aşık olun, sırları açığa çıkarın ve inanılmaz dünyalarda yaşayın!
? Taboo – heyecan verici aşk hikayelerinin gidişatını değiştirmek için seçimler yapın!
? Hikaye oyunları – etkileşimli romantik aşk oyunları koleksiyonundan hikayeni seç!

Seçim ile aşk oyunları, hikayenizi seçmenizi ve aldığınız her kararla fantastik hikayeyi dönüştürmenizi sağlayan benzersiz bir konsept getirir. Aşk hikayesi oyunları, etkileşimli bir seçim oyun deneyiminde heyecan verici bölümler ve aşk hikayeleri boyunca size rehberlik eder. Yolculuğunuza """"Beni Yıldızlardan Götürün"""" parlak ve ilham verici bir aşk hikayesi ile başlayın ve sizi bekleyen nefes kesici dünyaları keşfedin! YENİ BÖLÜMLERE VE YENİ HİKAYELERE HAZIR MISINIZ? Simülasyon ve aşk oyunları için hazır mısın? Love Story ® Aşk Hikayeleri, en güzel kız oyunları, birçok beklenmedik bölüm ile unutulmaz aşk hikayeleri ve kız masalları sunuyor! Orijinal hikayeler koleksiyonumuzu seçerken dramatik etkinliklere katılın. Deneyim hikaye oyunları! Tamamen tabu oyunu olan bu oyunda bakalım aşkı yakalayabilecek misiniz.

Yenilikler

- Bug fixes and performance improvements make the features load faster

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
2.2.0 - 6.0 16/04/2024
2.1.1 - 6.0 10/05/2023
2.0.6 - 6.0 16/04/2024
2.0.5 - 6.0 16/04/2024

Görüntüler