Megapolis: Şehir kurma oyunu apk Android (Full) para hilesi

10.2
Hanımefendiler ve beyefendiler;
APK indir Son sürüm
4.2/5 Oylar: 1,504,862
Geliştirici
Social Quantum Ltd
Yayınlandığı tarih
30 Kas 2012
Güncellendi
18 Ara 2023
Sürüm
10.2
Gereksinimler
5.1
İndirilenler
100.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Hanımefendiler ve beyefendiler;
Uzun süredir devam eden bir şehir inşa etme stratejisi oyunu olan Megapolis’e Hoş Geldiniz! Megapolis sadece piyasa kurallarına dayanan gerçek bir ekonomik oyun değil, hayallerindeki metropolü inşa etmek için de mükemmel bir şanstır.
Bu oyunda asla sıkılmayacaksın, Megapolis’te gelişmek için birçok fırsat var: Mükemmel bir kentsel altyapı inşa et, bir araştırma merkezi oluşturarak bilimi ilerlet, doğal kaynaklar için madencilik endüstrisini genişlet veya gerçek bir petrol kralı ol. İstediğin gibi oynayabilirsin.

Gerçekçi̇ bi̇nalar ve anitlari siraya di̇z
Hiç Stonehenge, Eyfel Kulesi ve Özgürlük Anıtı'nı aynı kasabada bir araya getirmek istedin mi? Bu artık mümkün! Megapolis, sana gerçek hayattakileriyle tamamen aynı görünen çok sayıda ünlü bina ve anıtı inşa etme fırsatı sunar. Evler, gökdelenler, parklar inşa et ve manzaranın tadını çıkarmak için şehrine eklemek istediğin anıtları seç. Vergilerin akışını ve şehrinin büyümesini devam ettirmek için binaları stratejik olarak yerleştir. Şehrini benzersiz kılmak için her zaman yeni ve farklı bir şeyler vardır.

Mükemmel kentsel altyapiyi i̇nşa et
Megapolis sürekli büyüyor! Şimdiye kadarki en işlek ulaşım merkezlerinden birini oluştur ve yurttaşlarına medeniyetin tüm nimetlerini sağla. Araç trafiği için Çevre Yolu, geniş çaplı bir yer altı ağı, kargo ve yolcu trenleri için tren istasyonları, tüm dünyada uçuş sağlayacak uçak filolarına sahip havaalanları ve daha fazlası gibi altyapı inşa et!

Endüstri̇yel kompleks geli̇şti̇r
Kendi üretim sistemi stratejini oluştur. Maden yatağı geliştir, kaynak topla ve işle, fabrika inşa et, petrol çıkarıp rafine et ve daha fazlasını yap. Askeri bir üs kur, yeni silahlar geliştir ve silahlanma yarışına gir. Yolunu seç ve gerçek bir sanayi kralı ol.

Bi̇li̇mi̇ i̇lerlet
Belediye Başkanı! Daha hızlı ilerlemek ve uzayı fethetmek için şehrinin kesinlikle bir araştırma merkezine ihtiyacı var. Yeni malzemeleri keşfet, bilimi ilerlet ve uzaya roket fırlatmak için gerçek bir uzay üssü inşa et. Araştırma botları, atmosferik sondalar, derin deniz araştırma araçları ve çok daha fazlası gibi yüksek teknoloji ekipmanlara yatırım yapmayı unutma!

İl yarişmalarini kazan
Diğer belediye başkanlarıyla iş birliği yap ve gerçek zamanlı il yarışmalarında mücadele et. Haftalık yarışma başladıktan sonra, ödül kazanmak ve Liglerde ilerleyerek üst rütbelere tırmanmak için mümkün olduğunca fazla puan kazan. Daha da değerli ödüller kazanmak için sezonluk yarışmalarda mücadele et. En iyi İl olup, benzersiz bir il amblemi ve şehrini geliştirip güzelleştirebilecek ödüller kazan.

Ana özelli̇kler:
– Gerçekçi binalar ve anıtlar
– İl yarışmaları: Kendi şehrini geliştir ve il yarışmalarına katıl
– Altyapı yükseltmeleri için inanılmaz fırsatlar: demiryolu, havaalanı, çevre yolu, yer altı, gemiler vs.
– Endüstriyel kompleks: Kaynaklar topla ve işle
– Askeri üs: Silahlar geliştir ve silahlanma yarışına gir
– Araştırma merkezi: Daha hızlı ilerlemek için bilimi ilerlet

Megapolis'in kişisel gurur kaynağın olacak mı? Ne tür bir oyuncu olduğun veya yaşının kaç olduğu önemli değil. Şehrin Megapolis olurken her karar senin. İlerlemek için bir strateji planlamaya başladıktan sonra yoluna hiçbir şey çıkmayacak. Vatandaşlarını mutlu etmeye ve ufkunu büyütmeye devam etmek için akıllı seçimler yap. Keyfini süreceğin her şey orada! Dünyanın gördüğü en yaratıcı zengin iş adamı ve aynı zamanda en iyi yapı ustası ol! İnşa et, genişlet, stratejini planla; karar senin elinde!

Yenilikler

Dev güncelleme! Tüccara ve yeni trene merhaba de!

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
11.0.1 - 6.0 21/07/2024
10.10.1 - 6.0 18/03/2024
10.8 - 6.0 21/07/2024
10.4 - 6.0 21/07/2024
Varies with device - 5.1 21/07/2024
10.1 - 5.1 21/07/2024

Daha fazla versiyona bakın

Video

Görüntüler