Meitu- Photo & Video Editor Mod APK 9.6.2.5 (Tam kilit açık, Filigranı kaldır)

9.10.2.5
Meitu, çarpıcı düzenlemeler oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlayan kapsamlı bir mobil fotoğraf ve video düzenleyicidir. Meitu'nun gelişmiş Yapay Zeka Sanatı teknolojisiyle, tek bir dokunuşla zahmetsizce benzersiz anime tarzı resimler oluşturabilirsiniz. Meitu'nun düzenleme yeteneklerinden yararlanarak yeni bir yaratıcılık düzeyini deneyimleyin ve olağanüstü sonuçlar elde edin.
APK indir Son sürüm
3.9/5 Oylar: 1,029,648
Yayınlandığı tarih
9 Mar 2011
Güncellendi
6 Ara 2023
Sürüm
9.10.2.5
Gereksinimler
6.0
İndirilenler
50.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Meitu, çarpıcı düzenlemeler oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlayan kapsamlı bir mobil fotoğraf ve video düzenleyicidir. Meitu'nun gelişmiş Yapay Zeka Sanatı teknolojisiyle, tek bir dokunuşla zahmetsizce benzersiz anime tarzı resimler oluşturabilirsiniz. Meitu'nun düzenleme yeteneklerinden yararlanarak yeni bir yaratıcılık düzeyini deneyimleyin ve olağanüstü sonuçlar elde edin.

Meitu'nun Temel Özellikleri:

【Fotoğraf Editörü】

Fotoğraflarınızı çarpıcı ve sansasyonel başyapıtlara dönüştürün. Güzellik tercihiniz ne olursa olsun, Meitu hepsine hitap ediyor!

• 200'den fazla Filtre: Artık sıkıcı fotoğraflara son! 200'den fazla orijinal ve benzersiz efektle fotoğraflarınıza hayat verin.
• Benzersiz Sanatsal Fotoğraf Efektleri: Portrelerinizi otomatik olarak nefes kesici resimlere dönüştüren en son teknolojiyi kullanın.
• Anında Güzelleştirme: Tek bir dokunuşla görünümünüzü geliştirin. Kusursuz bir cilde, ışıltılı gözlere, daha düz bir buruna, daha beyaz dişlere ve daha fazlasına sahip olun.
• Resim Düzenleme:
– Efektler: İstenilen atmosferi ayarlamak için filtreler uygulayın
– Mozaik: Saklamak istediğiniz her şeyi örtün
– Sihirli Fırça: Farklı fırça seçenekleriyle resimlerinizin üzerine karalama yapın
– Eklentiler: Çerçeveler, metinler ve çıkartmalar ekleyerek resimlerinizi özelleştirin
– Kolaj: Çeşitli uygulama içi şablonları, metinleri ve düzen seçeneklerini kullanarak birkaç fotoğrafı tek bir kolajda birleştirin
• Rötuş Gövde Özellikleri:
– Cilt: Pürüzsüz, sıkı, tonlu ve cilt tonunu beğeninize göre ayarlayın!
– Lekeler: İstenmeyen sivilceleri, yara izlerini, lekeleri ve diğer kusurları ortadan kaldırın.
– Gözler: Koyu halkaları silerken gözlerinizi aydınlatın ve büyütün.
– Vücut Şekli: Vücut şeklinizi daha kıvrımlı, daha ince, daha kaslı, daha kısa veya daha uzun görünecek şekilde özelleştirin.
• Yapay Zeka Çığır açan yapay zeka teknolojisinden yararlanan Meitu, yüz özelliklerinizi otomatik olarak algılar ve sevimli hareketli etiketleri veya elle çizilmiş efektleri selfie'lerinize kusursuz bir şekilde entegre eder.

[Video Düzenleyicisi]

• Video Düzenleme: Zahmetsizce videolar oluşturun ve düzenleyin, vlog'larınıza ve Tiktok videolarınıza filtreler, özel yazı tipleri, çıkartmalar ve müzik ekleyin.
• Portre Rötuşu: Portrenizi makyaj, yüz ve diş ayarlamaları dahil çeşitli efektlerle ayarlayın.

[Meitu VIP]

• Meitu VIP, 1000'den fazla malzemeye özel erişimin keyfini çıkarabilir! VIP üye olarak çıkartmalara, filtrelere, AR kameralara, şık makyajlara ve daha fazlasına (ortakların özel malzemeleri hariç) geniş bir erişim yelpazesine erişim elde edersiniz.
• VIP'ye özel işlevlerin kilidini açın Diş düzeltme, saç kakül ayarı, kırışıklık giderme, göz rötuşlama ve daha fazlası gibi VIP işlevlerini hemen deneyimleyin. Meitu, vizyonunuzu hayata geçirecek araçları ve özellikleri sunarak size üstün bir düzenleme deneyimi sunmaya çalışıyor.

Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://pro.meitu.com/xiuxiu/agreements/gdpr.html?lang=en#en-policy Bize ulaşın: global.support@meitu.com

Yenilikler

1. 【Body Shape】 enhancement, with adjustments to 'Hips' and 'Neck Thickness' features. Be a fine beauty!
2. 【Font】 can now change 'Size'. Precise modification of text size and layout.
3. 【Beautify】 introduces the new ‘Plump’ feature. Adjusts lips' volume with just one tap for a more sensational look!

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
10.5.5 - 8.0 13/03/2024
10.4.5 - 8.0 19/07/2024
10.2.5 - 6.0 19/07/2024
10.1.6 - 6.0 19/07/2024
10.0.5 - 6.0 19/07/2024
9.10.1.5 - 6.0 19/07/2024

Daha fazla versiyona bakın

Görüntüler