MONOPOLY Tycoon MOD APK 1.3.7 (Para) Android

1.6.4
MONOPOLY Tycoon oyununa hoş geldiniz! Tüm potansiyelinizi göstermek ve nihai emlak kralı olmak için Bay MONOPOLY tarafından seçildiniz! Meydan okumaya hazır mısın? Vatandaşlar sizi bekliyor!
APK indir
3.2/5 Oylar: 28,755
Geliştirici
Nvizzio Creations Inc.
Yayınlandığı tarih
19 Oca 2022
Güncellendi
25 Eyl 2023
Sürüm
1.6.4
Gereksinimler
8.1
İndirilenler
1.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

MONOPOLY Tycoon oyununa hoş geldiniz! Tüm potansiyelinizi göstermek ve nihai emlak kralı olmak için Bay MONOPOLY tarafından seçildiniz! Meydan okumaya hazır mısın? Vatandaşlar sizi bekliyor!

TEKEL PANOLARINIZ HAYATA GEÇİR
Geleneksel düz tahta, kendine özgü binaları, canlı trafiği ve işlerine katılan ya da onlar için inşa ettiğiniz şehrin tadını çıkaran sevimli vatandaşları ile eksiksiz, gelişen bir 3D şehir haline geldi. Her şehir, kendine özgü karakteri ve mimari tarzının yanı sıra komik tuhaflıkları ile tanıdık ama benzersizdir. Sakinlerinin dünyanın en mutluları olmasını sağlarken şehri daha da güzel hale getirmek için her şehrin kilidini açın ve büyütün – mutlu vatandaşlar şehirleri müreffeh kılmak için en iyi malzemelerdir!

EMLAK AL, EV VE OTEL İNŞA ET, KİRA TOPLA VE ZENGİN OL
Bu bir MONOPOLY oyunudur ve ismine sadık kalarak size mülk satın alma ve onları çok çeşitli binalarla doldurma fırsatı verir: evler, oteller, hatta işletmeler! Bay MONOPOLY'nin tavsiyesine uyun, akıllıca yatırımlar yapın, şehri inşa edin ve bu süreçte her zamankinden daha fazla rant elde edin.
Her şehir kendi çok çeşitli binalarıyla gelir – süper nadir görülecek yerler de dahil olmak üzere hepsine sahip olmayı başarabilecek misiniz?
Bir emlak vizyoneri olarak, vatandaşlarınızın mutluluğunu ve dolayısıyla her mahallenin nakit üretme hızını optimize etmek için doğru binaları eşleştirebilecek misiniz?

TAM GÖREVLER VE SAKİNLERİN HAYALLERİNE ULAŞMALARINA YARDIMCI OLUN
Her şehir size bir dizi yerel vatandaşla tanışma fırsatı verir – sevimli, ilginç, eğlenceli ve şehirlerini canlandırmak için yardımınıza çok ihtiyaçları var! Gelin ve politikacı Olivia veya yıldız şef Hubert ile tanışın!

GAYRİMENKUL GÜCÜ KAZANMAK İÇİN MÜZAYEDE BÜYÜK İNDİRİMLER YAPIN
Bedava öğle yemeği diye bir şey yoktur… Gerçekten bir mülk istiyorsanız ve yerel bir tekel kuruyorsanız, diğer oyuncularla rekabet etmeniz gerekecek – iyi oynayın ve en iyi mülkleri en düşük fiyatlarla alacaksınız, ancak çok teklif verirseniz düşük bu özellikler bir rakibi mutlu edecektir.

DAHA ÖNCE HİÇ GÖRMEDİĞİNİZ GİBİ BİR TEKEL OYUNU
Geleneksel MONOPOLY masa oyununun tüm ikonik unsurları mevcut, ancak dünyadaki en zengin kişi olmak için bu hızlı tempolu yarışa aktarıldı ve uyarlandı. Gel ve kendin gör!

TÜM ŞEHİRLERİ TAMAMLAYIN VE NİHAİ GAYRİMENKUL İŞBİRLİĞİ OLUN!
Büyük zenginlikle birlikte büyük güç de gelir – sizin durumunuzda, yeni şehirlerin kilidini açarken yeni ufuklara açılma gücü. Düşünülecek çok yatırım, sahip olunacak çok sayıda mülk ve bina!

MONOPOLY Tycoon oyununu oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun içi öğeler gerçek parayla da satın alınabilir.

*Oyunu oynamak için internet bağlantısı gereklidir*
MONOPOLY adı ve logosu, oyun tahtasının ayırt edici tasarımı, dört köşe karesi, MR. MONOPOLY adı ve karakteri ile tahta ve oyun parçalarının ayırt edici öğelerinin her biri, mülk ticareti oyunu ve oyun ekipmanı için Hasbro'nun ticari markalarıdır {ve izin alınarak kullanılır}.
© 1935, 2022 Hasbro. Her hakkı saklıdır.

Yenilikler

- New progression system based on profits: develop your real-estate empire to unlock more and more options.
- Acquire properties as you level up, and upgrade them in the auction house to increase your rent capacity.
- Find buildings in cardpacks, place them in the city and upgrade them to maximize your profits.
- Clearer and simpler user interface focusing on key indicators.
- Performance improvements for a smoother gaming experience.
- Miscellaneous bug fixes.

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
1.6.1 - 8.1 02/12/2023
1.5.2 - 8.1 15/03/2023
1.4.2 - 8.1 02/12/2023
1.4.1 - 8.1 02/12/2023
1.3.1 - 8.1 02/12/2023

Daha fazla versiyona bakın

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir