Overkill 3 internetsiz oyun apk

1.4.5
Step into the action of the audio-visual spectacle that is Overkill 3. Lead the Resistance into victory over the evil Faction forces and their brutal killing machines. Overkill 3 can be played offline.
APK indir
4.2/5 Oylar: 279,566
Geliştirici
Craneballs
Güncellendi
Jan 10, 2019
Sürüm
1.4.5
Gereksinimler
4.1
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Overkill 3 olan görsel-işitsel gösterinin eylemine adım atın. Direnişi kötü Hizip güçlerine ve acımasız ölüm makinelerine karşı zafere götür. Overkill 3 çevrimdışı çalınabilir.

> YENİ KOOPERATİF ÇOK OYUNCULU MODU

Arkadaşınız sizinle SOHBET odası yenileri ile kanca oynamak ya da almak. Bir araya gelin ve skor tablolarına birlikte hakim olun.

Co-op çok oyunculu şunları içerir:

– Herkes için özel çağrı işaretleri ve kazananlar için daha iyi çağrı işaretleri içeren günlük turnuvalar!
– Çoklu ödül sistemi – benzersiz çağrı işaretleri, ekipman ve hatta Aşırı Madalyalar (mevcut en iyi silahları satın almak için bunları kullanın!)
– İstatistiklerinizi ve başarılarınızı göstermek için çevrimiçi profil
– Oyun içi sohbet sistemi ile hızlı tempolu çok oyunculu aksiyon
– Takım arkadaşlarını bulmak, düşmanlarını kızdırmak ve stratejiyi tartışmak için sohbetli lobi odası

> YENİ SONSUZ MOD

Jeneratörü mümkün olduğunca uzun süre koruyun. Jeneratör, yüksek voltajlı yıldırımla düşmanlarınızı zaplar!

Geleceğe hoş geldin. Korkunç ve karanlık. Ezen Hizip herkesin uymasını ve itaat etmesini istiyor. Hiçbir şeyde durmayacaklar. İnsanlar korkuyor. Demoralize. Direnenlerin sayısı çok az.

Ama asla umudunu kaybetme. İnsanların onlara yolu gösterecek birine ihtiyacı var. İnsanlık için ayağa kalkıp geleceği için savaşacak mısın?

> TONLARCA SİLAH YÜKSELTMESİ VE ATAŞMANI İLE EŞSİZ SİLAH ÖZELLEŞTİRMESİ
Klasik av tüfeği, saldırı tüfeği, keskin nişancı tüfeği ve makineli tüfeklerden süper güçlü fütüristik ateşli silahlara kadar tamamen özelleştirilebilir silahların büyük cephaneliği ile kendinizi silahlandırın.

> ÇEŞİTLİ VE GELİŞEN OYUN
Düşman çöllerden terk edilmiş şehirlere ve sanayi komplekslerine kadar sürekli değişen ortamlarda seyahat edin. Sadık Hizip askerlerine, ağır saldırı birliklerine ve keskin nişancılara karşı savaşın. Her savaşı kazanmak için yeni taktikler kullanın.

> KONSOL KALİTESİNDE GRAFİKLER
Konsol kalitesini doğrudan cihazınızda yaşayın. Güzel işlenmiş dünya, inanılmaz detaylı silah modelleri, ragdoll fiziği ve özel ışık efektleri Overkill 3 deneyiminin bir parçası.

> EPİK PATRON SAVAŞLARI ve SİNEMATİKLER
Siz güçlendikçe ve daha tehlikeli hale geldikçe, Hizip sizi durdurmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaktır. En kötü kabuslarınızdan korkunç robotlarla ve mekanik dehşetlerle yüzleşmeye hazırlanın.

> MOBİL CİHAZLAR İÇİN TASARLANMIŞ KOLAY KONTROLLERLE 3. KİŞİ ÇEKİMİ
Cep telefonları için tasarlanmış kullanımı kolay kontrollerle rahat olun ve tüm dikkatinizi çekime odaklayın.

> SON TEKNOLOJİ NANO TAKIMLAR
Her askerin hak ettiği korumayı al! Fütüristik kurşun geçirmez Nano Giysilerle kendinizi korumak için Direnişin zırh araştırmasına başlayın.

Yeterince uzun süre hayatta kalmak ve efsanevi Direniş lideri olmak için ölümcül hassasiyet sanatında ustalaşmanız gerekecek. O olmadan kahraman olmayacak. Kumda sadece kemikler kaldı. Ne alır var mı? Yoksa düşmanının yüzünü görür görmez umudunu mu kaybedeceksin? Deneyene kadar asla bilemeyeceksin.

Yenilikler

Bug fixes

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir