PandaVPN Pro Mod APK 6.3.1 (Vip Kilitsiz)

6.5.6

0 Günlük, 0 Kişisel Bilgi,% 100 Gizlilik Koruması
Güncellenmiş
APK indir
4.5/5 Oylar: 120,256
Geliştirici
PandaVPN Official
Güncellendi
12 Eyl 2022
Sürüm
6.5.6
Gereksinimler
5.0
İndirilenler
10.000.000+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

0 Günlük, 0 Kişisel Bilgi,% 100 Gizlilik Koruması

En Yüksek Düzeyde Güvenli ECC Şifreleme Teknolojisi
Veri sızıntısı veya bilgi hırsızlığı konusunda endişelenmeyin.Tüm verileriniz şifrelenecek, böylece istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde İnternette güvenle gezinebilirsiniz.

Gizlilik koruması
PandaVPN, IP adresinizi gizler ve izlenmenizi engeller ve web sitelerini anonim olarak ziyaret etmenizi sağlar.Özel bilgileriniz güvendedir ve hiç kimse çevrimiçi aktivitenizi takip edemez.

Coğrafi Kısıtlamaların Engelini Kaldır
PandaVPN IP adresinizi değiştirecek ve coğrafi engellemeyi aşacak, böylece dünyanın herhangi bir yerinden web sitelerine erişim, oyun oynama ve medya akışı konusunda hiçbir engel kalmayacaktır.

Basit ve Kullanımı Kolay
Bağlanmak için tek bir tıklama PandaVPN, bulunduğunuz yere göre size en iyi sunucuları önerecektir.Tek bir tıklama ile istediğiniz herhangi bir sunucuya bağlanabilirsiniz.PandaVPN şu anda 68 ülke ve dünya çapında 101 bölgede 3.000'den fazla sunucuyu desteklemektedir. Hala büyüyor. Bu, nerede olursanız olun, yakınınızda her zaman yüksek bant genişliğine sahip ve düşük gecikme süreli bir sunucu bulabilmenizi sağlar.

Birden Çok Platformu Destekleyin
PandaVPN piyasadaki tüm yaygın cihazları destekler, böylece hizmetimizden her zaman Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve Android TV istemcilerinde yararlanabilirsiniz.Birden fazla cihazınız coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe güvenle erişebilir.

Çoklu protokol
Çoklu protokoller için otomatik seçim PandaVPN, Shadowsocks ve OpenVPN dahil olmak üzere çoklu protokolleri destekler. PandaVPN sizin için otomatik olarak uygun protokolü seçecek ve en iyi interneti sağlayacaktır.

Reklamsız
Reklamlara hayır deyin Size reklamsız bir uygulama ortamı vereceğimize söz veriyoruz.

Oyun Hızlandırma
Oyunu hızlandırın ve sorunsuz bir deneyim sunun.PandaVPN, size en iyi oyun deneyimini sunmak için PUBG, Garena, Free Fire ve diğer popüler oyunları mükemmel şekilde hızlandırır.

Bize Ulaşın:
Eposta: panda7x24@gmail.com
Web sitesi: www.pandavpnpro.com

Yenilikler

Bazı hataları düzeltin ve kararlılığı artırın

Sürümler

SürümAğırlıkGereksinimlerTarih
6.4.0-5.025/09/2022
6.3.1-5.025/09/2022

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.