Perfect Me 7.4.2 APK + MOD [VIP Kilitsiz/Reklamsız] İndir

7.5.4
Perfect Me - Vücut rötuşu ve yüz düzenleyici, harika bir fotoğraf düzenleyici, yüz ve vücut düzenleme için ücretsiz bir uygulamadır. İnce gövdeyi ve mükemmel figürü elde etmek için vücut eğrilerini yeniden şekillendirmenize yardımcı olabilir. Ve ince bel, uzun bacaklar ve abs ve dövme ekleyebilirsiniz. Ayrıca ince yüze, yüksek buruna ve daha büyük gözlere rötuş yapın. Dolgun ve hafif dudak ve pürüzsüz bir cilt kolaydır.
APK indir Son sürüm
4.7/5 Oylar: 161,237
Geliştirici
ryzenrise
Güncellendi
26 Ağu 2022
Sürüm
7.5.4
Gereksinimler
5.0
İndirilenler
10.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Perfect Me – Vücut rötuşu ve yüz düzenleyici, harika bir fotoğraf düzenleyici, yüz ve vücut düzenleme için ücretsiz bir uygulamadır. İnce gövdeyi ve mükemmel figürü elde etmek için vücut eğrilerini yeniden şekillendirmenize yardımcı olabilir. Ve ince bel, uzun bacaklar ve abs ve dövme ekleyebilirsiniz. Ayrıca ince yüze, yüksek buruna ve daha büyük gözlere rötuş yapın. Dolgun ve hafif dudak ve pürüzsüz bir cilt kolaydır.

Bu vücut ve yüz geliştirici uygulaması kendi kendine eğlence veya çevrimiçi sunum için mükemmel. Bazı basit tıklamalarla insta güzelliğinizi şimdi alabilirsiniz! Gel ve ünlü gibi görünmeni sağla. Bu bir vucut inceltme programı.

Özellikleri:
Rötuş gövdesi
– İnce bir vücuda sahip olmak için ince bel. Sizi ince ve sıska yapar. Bikiniyi muhteşem göster. Mükemmel bir inceltme programıdır.
– Uzun ve güzel bacaklar. Kendi fotoğraf harikanızı düzenleyin. Ve güzellik selfie ile avatan.
– Altı paket abs kazanmak için ab kası oluşturun. Gelin ve deneyin bu vücut inceltme photo shop programları
– Sanatsal dövmeler ve yazı tipleri ekleyin. Sıcak bir fotoğraf editörü uygulaması olarak, vücut tarayıcısı ve yüz editörü için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz.
Kolayca istediğiniz alanı -Rize

Yüz güzelleştirmek
– Cildinizi düzeltin ve sivilceyi giderin. Profesyonel yüz pürüzsüz ve editör. Muhteşem yüz temizleyici. Artık sivilce için endişelenmenize gerek yok. zayıflatma. Güzellik ve avatan rötuş fotoğraf ile.
– Cilt boyama, cilt renginizi düzeltmenize yardımcı olur. Artık dengesiz cilt tonu için endişelenmenize gerek yok. Parıltılı resim, selfie'inizi olağanüstü kılar. Mükemmel face app denemenizi bekliyor.
– Facelift: Yüzünüzü küçük, zayıf ve formda tutun. Yüzünü inceltin. Yüz problemlerini çözmede ustalaşın. Ve burada kendi fotoğrafınızı avatan. Mükemmel burun editörü sizin için tasarlanmıştır. Gelin ve bu mükemmel yüz uygulamasını deneyin.
– Yüz özelliklerini ayarlayın: Dişleri beyazlatın, gülümsemenizi dürtün ve dudaklarınızı dolgunlaştırın. Daha uzun bir burun köprüsü büyütmek kolay, mükemmel bir şekil için kaşları yeniden şekillendirin. Yüz animatörünü ve gözleri düzenlemeyi deneyin. Aynı zamanda dudak, burun düzenleyici ve yüz şekli düzenleyicisidir. Yüzü istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Mükemmel burun editörü sizin için tasarlandı. Gelin ve bu mükemmel yüz uygulamasını deneyin.
-Video Düzenleme işlevi eklendi. Videolarda bel ve bacakları inceltebilir, vücudu yeniden şekillendirebilir ve yüze kolayca rötuş yapabilirsiniz.

Fotoğrafları güzelleştir
– Resimlerinizi güzelleştirmek için şık filtreler ekleyin. Sizin için harika bir güzellik editörü. Fotoğraf ve özçekiminizi 365 gün mükemmel yapın.
– Giydirme çıkartmaları ekleyin: yüzünüzü giydirmek için gömme, şapka ve gözlük ekleyebilirsiniz. İnsta fotoğrafınızı mükemmelleştirin.
– Sihirli bir şekilde arka planları değiştirin.
– İstenmeyen nesneyi, yüzü veya herhangi bir şeyi bulanıklaştırın!

Fotoğraf ayarlamaları
– Fotoğraflarınızı süslemek için çeşitli temaların etiketleri. Denemek için mükemmel 365 stilleri bekliyor.
– İstenilen boyuttaki sosyal medya platformlarına uyacak şekilde fotoğrafların kırpılması; Instagram, Snapchat ve Facebook.
– Birden fazla fotoğrafı birleştirmek için çok sayıda kolaj düzeni.
– Saç rengini değiştirme: saçı değiştirmek için çizgili renkleri seçin. Saç tarzı uygulaması denemek için bekliyor.

Perfect Me'yi indirin ve portrelerinizi öne çıkarın ve istediğiniz gibi görünün. Mükemmel bir figür elde etmek çok kolay! U fotoğrafları kendiniz düzenlemeyi sevelim!

Bu uygulama vücudunuzu rötuş ve mükemmel bir rakam çizgisi elde etmenizi sağlayan bir vücut geliştiricisidir; Bu uygulama aynı zamanda sıska ve pürüzsüz bir yüz elde etmek için yüzünüzü rötuşlamanızı sağlayan bir yüz geliştiricidir. Bu uygulama aynı zamanda fotoğrafları süslemenizi, kırpmanızı ve karıştırmanızı sağlayan bir fotoğraf geliştiricidir.

Yenilikler

-UI iyileştirmesi. UI stilini düzgün ve net bir şekilde değiştirdik. Umarım beğenirsin!
-Ana sayfa optimize edildi.
-Videolar için otomatik güzelleştirme eklendi. Tek tıkla güzelleşin!
-Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri.

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
8.6.9 - 5.0 20/02/2024
8.6.6 - 5.0 20/02/2024
8.6.4 - 5.0 20/02/2024
8.6.2 - 5.0 20/02/2024
8.3.3 - 5.0 20/02/2024
8.2.2 - 5.0 20/03/2023

Daha fazla versiyona bakın

Görüntüler