POCO Launcher 4.38.0.4909 (Full) Final Apk

2.7.4.37
POCO Başlatıcı - Uygulamamız, Android telefonlar için tasarlanan, hızlı ve az yer kaplayan bir başlatıcıdır. Yüksek performans ve mükemmel tasarım, cihazınızı bir üst noktaya taşır. Ana ekran duvar kağıtlarıyla, temalarla ve animasyonlarla oynayın, cihazınızı kişiselleştirin ve benzersiz hale getirin.
APK indir Son sürüm
4.6/5 Oylar: 643,068
Geliştirici
Xiaomi Inc.
Güncellendi
20 Nis 2022
Sürüm
2.7.4.37
Gereksinimler
8.0
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

POCO Başlatıcı – Uygulamamız, Android telefonlar için tasarlanan, hızlı ve az yer kaplayan bir başlatıcıdır. Yüksek performans ve mükemmel tasarım, cihazınızı bir üst noktaya taşır. Ana ekran duvar kağıtlarıyla, temalarla ve animasyonlarla oynayın, cihazınızı kişiselleştirin ve benzersiz hale getirin.

🏆 2018 yılında sürülen en iyi 15 Android uygulamasından biri (Android Authority)

👍 Önemli özellikler

🏠 Minimalist tasarım – POCO Başlatıcı, Malzeme Tasarımının adım izlerini takip ederek tüm uygulamalarınızı uygulama çekmecesine yerleştirir ve Ana ekranınızı düzenli ve temiz tutar.

🌟 Kişiselleştirme – Ana ekran düzenini ve uygulama simgelerini yeniden boyutlandırın. Özel duvar kağıtlarını, temaları ve animasyonları uygulayın. Cihazınıza yeni bir görünüm kazandırmak için üçüncü taraf simge paketlerini kullanın.

🔎 Kolay arama – Uygulama önerileri, simge renk kategorileri ve başka birçok özelleştirilebilir özellik, aradığınızı daha hızlı bulmanıza olanak sağlar.

🎯 Uygulamaları yönet – Uygulamaları otomatik olarak kategoriye göre gruplandırın veya önemli şeyleri tek bir dokunuşla bulabilmek için özel gruplar oluşturun.

🔐 Gizlilik – Uygulamaların simgelerini gizleyerek uygulamalarınızı gizli tutun.

🚀 Hızlı ve akıcı – POCO Başlatıcı, yüksek hızlar için optimize edilmiştir. Basit ve hızlıdır. Yavaş sistem animasyonlarını unutun!

Not: Başlatıcımız, özellikle Android telefonlar için tasarlanmıştır. POCO Başlatıcı, birden çok farklı cihaz modelleri ile uyumludur.

💕💕💕 POCO Başlatıcı’yı tercih ettiğiniz için teşekkürler! Uygulamamızı beğendiyseniz, bize bir değerlendirme bırakmayı unutmayın. Ayrıca herhangi bir sorunuz için bize poco-globa@xiaomi.com adresinden ulaşabilirsiniz

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
2.7.4.39 - 8.0 21/09/2023
2.7.4.38 - 8.0 21/09/2023

Görüntüler