PUBG Mobile 3.0 Apk İndir

3.0.0
Buradan İndir
0/5 Oylar: 0
Güncellendi
09.01.2024
Boyut
999 MB
Sürüm
3.0.0
Gereksinimler
Android
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Sürekli gelişen PUBG MOBILE dünyasında , Tencent’in merakla beklenen sürüm 3.0 güncellemesinin kullanıma sunulduğunu duyurmasıyla beklenti doruğa ulaşıyor. 8 Ocak 11:00’da (UTC+0) piyasaya sürülmesi planlanan bu güncelleme, bir dizi heyecan verici özellik, oyun geliştirmeleri, Shadow Force gibi tematik eklemeler, Metro Royale mega güncellemeleri, WOW oynanış eklemeleri ve çok daha fazlasını vaat ediyor. Buradan PUBG MOBILE 3.0 APK + OBB’yi indirin ve yama notlarının tamamına göz atın.

Merakla beklenen PUBG Mobile 3.0 güncellemesi yepyeni “Shadow Force” Temalı Moduyla karşınızda. Yama notlarına göre güncelleme aşağıdaki temel özelliklerle birlikte geliyor:

  1. Yeni “Gölge Gücü” Temalı Mod: Tavuk yemeğine giderken yeni güçlü taktiksel öğeleri ve Yeniden Doğma Savaşını deneyimleyin!
  2. Metro Royale mega güncellemeleri! Yeni Arctic Base haritası, yüksek basınçlı havalı tüfek, karlı hava ve daha fazlası!
  3. WOW Güncellemeleri: Yeni Blade Ball oynanışı ve sıradan rekabetçi mini oyunlar. Şimdi arkadaşlarınızla farklı türde bir Battle Royale eğlencesini deneyimleyin!
  4. Temel Deneyim İyileştirmeleri: Geliştirilmiş temel kontroller ve yanıt verme yeteneği, daha akıcı bir oyun deneyimi sağlar!

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir