Redmi Note 11 Pro Gcam 8.5 İndir

Apk
Buradan İndir
0/5 Oylar: 0
Güncellendi
8.5.300
Boyut
189 MB
Sürüm
Apk
Gereksinimler
Android
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Google kamera nedir?

GCam, Google tarafından geliştirilen mobil güçlü bir kamera uygulamadır; kontrast, yakınlaştırma, HDR +, Potrait modu ve Gece Görüşü fotoğrafçılığı fazlası gibi kameranın her bir ayrıntı yakalama ayarlarını yapılandırabiliriz. Ayrıca, Astro Photography kullanarak gece mükemmel bir şekilde fotoğraf çekmenize olanak tanır hareket halindeyken bile harika sabit videolar çekmenizi sağlar.

GCAM özelliklerinin tam listesi:

•  Pozlama ve Beyaz Dengesi Kontrolleri ile  HDR+ – Özellikle düşük ışıkta veya arkadan aydınlatmalı sahnelerde harika fotoğraflar çekmek için HDR+ kullanarak fotoğraf çekin.
•  Top Shot  – Top Shot ile en iyi anı seçin. Kimsenin gözünü kırpmadığı ve her şeyin doğru göründüğü en iyi fotoğrafları otomatik olarak önerir.
•  Gece Görüşü  – Flaşınızı bir daha asla kullanmak istemeyeceksiniz. Gece Görüşü, karanlıkta kaybolan tüm detayları ve renkleri ortaya çıkarır. Hatta Samanyolu’nun fotoğraflarını bile çekebilirsiniz!
•  Super Res Zoom  – Super Res Zoom, yakınlaştırdığınızda resimlerinizi daha net hale getirir.
•  Hareket Modu  – Hareket halindeki hayatı yakalayın. Profesyonel kalitede Uzun Pozlama ve Eylem Pan fotoğrafları çekin.
•  Uzun Çekim  – Varsayılan kamera modunda deklanşör tuşuna uzun basarak sıradan, hızlı videolar çekin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir