Renk Pop Efektleri : Siyah Beyaz Fotoğraf 4.3 Apk

5.4
Android'de renk sıçrama efekti için en popüler Instagram renklendirme fotoğraf editörü laboratuvarı olan renkli sıçrama neon fotoğraf editörü, dünya çapında 7 milyondan fazla hayrana sahip ve büyümeye devam ediyor. Color Pop Effects, Spiral 🌀 ve Portrait Maker'ın en trend özelliklerini sizin için getiriyor. Artık bu laboratuvar fotoğraf editörü pro'da resimlerinize neon kenarlıklar, spiral ve kanatlar uygulayabilir ve çizgi film tarzında şık görünmelerini sağlayabilirsiniz.
APK indir
4.3/5 Oylar: 61,011
Geliştirici
Kite Games Studio Ltd
Güncellendi
11 Tem 2023
Sürüm
5.4
Gereksinimler
5.1
İndirilenler
10.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Android'de renk sıçrama efekti için en popüler Instagram renklendirme fotoğraf editörü laboratuvarı olan renkli sıçrama neon fotoğraf editörü, dünya çapında 7 milyondan fazla hayrana sahip ve büyümeye devam ediyor. Color Pop Effects, Spiral 🌀 ve Portrait Maker'ın en trend özelliklerini sizin için getiriyor. Artık bu laboratuvar fotoğraf editörü pro'da resimlerinize neon kenarlıklar, spiral ve kanatlar uygulayabilir ve çizgi film tarzında şık görünmelerini sağlayabilirsiniz.

Renkli Pop Efektleri, çok sayıda harika resimli Fotoğraf Spirali ve Portre içeren en iyi ücretsiz siyah beyaz neon fotoğraf editörüdür.

Color Pop neon fotoğraf editörü profesyonel ve portre oluşturucu ile, herhangi bir tek renkli fotoğraf renk sarmalını canlandıran ve fotoğraf laboratuarı tarzında bir resim sanatı ekleyen görüntülerle bir laboratuvar hikayesi anlatabilirsiniz.

Renkli laboratuar fotoğrafınızı siyah beyaz renk filtresiyle değiştirin veya resminizi yeniden renklendirin ve tatlı fotoğraflarınızın harika görünmesi için birçok harika damla sanatı uygulayın!
Siyah beyaz fotoğrafın art neon fotoğraf editörü profesyonel özellikleriyle, fotoğraf rengi sıçramasına sahip resimler için kesinlikle harika vintage efektler elde edebilirsiniz.

Bu fotoğrafın resimler için sanat fotoğrafı efektleri, sosyal profilleri için Instagram filtreleri gibi resimler için çekici ve ücretsiz neon efektler arayan herkes için iyi bir seçimdir.

Resimler için Renkli Pop fotoğraf efektleri, eski sıkıcı resimlerinizi bir kenara bırakın ve ücretsiz portre fotoğraf düzenleyicimiz ve çok renkli neon efektlerimizle resimlerinizi bir sonraki seviyeye taşıyın. Renkli resminizin seçili kısımlarını fotoğraf laboratuarı tarzında tutun veya inanılmaz bir siyah beyaz & damla sanat stili için resmin tamamını gri tonlamaya dönüştürün ve laboratuar fotoğraf filtreleri uygulayın. Çeşitli nesneleri yeniden renklendirdiğinizde çarpıcı biçimde farklı renk efektleri elde edersiniz. Önceden ayarlanmış hiçbir fotoğraf düzenleyici, tüm bu özelliklere tek bir yerde sahip değildir.

Color Pop Effects: Photo Editor Free indiriliyor, Recolor Lab arka plan rengini değiştirmek, resimleri yeniden renklendirmek, neon efektleri ve portreyi değiştirmek için bir fotoğraf editörü profesyonel laboratuarına erişmeye benziyor. Bu güçlü neon fotoğraf düzenleme stüdyosu, etrafta oynayabileceğiniz çok çeşitli ücretsiz renk filtresi seçenekleri sunan diğer fotoğraf filtresi uygulamalarından farklıdır.

Olasılıklar:

🔅 Siz hariç, bir görüntüdeki herkesi grileştirin!
🔅 Gökyüzü yeşili / sarı / gökkuşağını veya her neyse yeniden renklendirin! – Saçını mor yap!
🔅 Gözlerinizi mavi veya yeşil renklendirin!
🔅 Her şeye parlaklık katın!
🔅 Resimlerinize neon efektler ekleyin.

Olasılıklar sonsuzdur, sadece hayal gücünüzün sıçramasını kucaklayın!

Renk pop efektleri özelliğinin olanakları nasıl en üst düzeye çıkarılır?
Herhangi bir fotoğrafınızı seçebilir, bir ikili ton efektine dönüştürebilir veya siyah-beyaz renklendirilmiş fotoğrafa dönüştürebilir ve ardından laboratuar fotoğrafı yeniden renklendirmeyle oynamaya başlayabilirsiniz. Resim ve renk filtresindeki, resimler için efekt eklemek istediğiniz her şeyi renklendirin. Örneğin, siyah renkli saçınızın arka plan rengini korkak mora dönüştürebilirsiniz. Gözlerinizin rengini değiştirebilir ve onları mavi, kahverengi, ela ve hatta siyah resim sanatına dönüştürebilirsiniz.

Özellikleri:
🔅 Ayrıntılı çalışmak için Kaydırma ve Yakınlaştırma
🔅 Mükemmel düzenleme için Geri Al ve Yinele
🔅 Hassas düzenleme için Fırça Boyutu ve Opaklık kontrolü
🔅 İnanılmaz düzenlemenizi Instagram, Facebook'ta paylaşın
🔅 Fotoğraf Filtrelerini renklendirin, fotoğrafların harika görünmesini sağlamak için çok sayıda şaşırtıcı ikili ton efekti ve renk filtresi.
🔅 Resminize spiral bir neon, kenarlık veya kanatlar ekleyin.
🔅 Portrenizi fotoğraf laboratuarı tarzında yapın.

Yenilikler

UI/UX Improved.
Minor bugs fixed.

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
5.3 - 5.1 21/09/2023
5.2 - 5.1 10/05/2023
4.9 - 5.1 21/09/2023
4.8 - 5.1 21/09/2023
4.7 - 5.1 21/09/2023

Daha fazla versiyona bakın

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir