SIMS Freeplay MOD APK 5.70.1 (Sınırsız Para/Seviye)

5.82.1
The Sims™'in yaratıcılarından mobilde eksiksiz bir Sims deneyimi geliyor! Sim topluluğunuzu genişletmek ve kendi tarzınıza, kişiliğinize ve hayallerinize sahip bütün bir kasaba yaratmak için SimTown'u büyütün! Simoleons kazanmak ve yol boyunca ödüller almak için hedefleri tamamlayın. Sim'lerinizi mutlu edin ve eğlenceli ve doyum dolu bir hayat yaşamalarına yardımcı olurken onların gelişmesini izleyin!
APK indir Son sürüm
3.7/5 Oylar: 5,770,544
Geliştirici
ELECTRONIC ARTS
Yayınlandığı tarih
14 Şub 2012
Güncellendi
26 Oca 2024
Sürüm
5.82.1
Gereksinimler
5.0
İndirilenler
100.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

The Sims™'in yaratıcılarından mobilde eksiksiz bir Sims deneyimi geliyor! Sim topluluğunuzu genişletmek ve kendi tarzınıza, kişiliğinize ve hayallerinize sahip bütün bir kasaba yaratmak için SimTown'u büyütün! Simoleons kazanmak ve yol boyunca ödüller almak için hedefleri tamamlayın. Sim'lerinizi mutlu edin ve eğlenceli ve doyum dolu bir hayat yaşamalarına yardımcı olurken onların gelişmesini izleyin!
_________________

SIM-ULASYON OLASILIKLARI
Tepeden tırnağa ve yerden tavana kadar Sim'lerinizin hayatlarının her yönünü özelleştirin! 34'e kadar Sim'in şık görünmesini sağlayın ve yüzme havuzları, birden fazla katı ve inanılmaz dekorasyonuyla hayallerindeki evleri tasarlayıp inşa edin. Daha fazla Sim edindikçe ve onlar bir aile kurdukça, Sim Town'ınızı bir evcil hayvan mağazası, araba bayisi, alışveriş merkezi ve hatta özel bir villa plajı ile genişletin! İç mimarınızı ve iç tasarımcınızı aynı anda serbest bırakarak kendinizi ifade edin ve kendi Sims hikayenizi anlatın. Yeni ilişkiler kurabileceğiniz ve arkadaşlarınızın iç tasarım becerilerini kendinizinkiyle karşılaştırabileceğiniz gerçek arkadaşlarınızın Sim Towns'larını ziyaret edin.

BAĞLI KALIN
Hayat birlikte daha güzel. İlişkilere başlayın, aşık olun, evlenin ve bir aile sahibi olun. Ömür boyu arkadaşlar edinin ve evcil hayvanlarla ilgilenin. Havuz partileri düzenleyin ve açık havada ızgara yapın ya da film gecesi için şöminenin yanında dinlenin. Bir sorun çıkarma havasında mısın? Sim'ler anlaşamadığında yaşanacak pek çok dram var. Gençlere aptalca davranın, aile üyelerine kaba davranın, hatta evlenme teklifine hayır deyin! Bebeklerden yaşlılara kadar mükemmel Sims hikayeniz yaşam simülasyonunuzun her aşamasında gerçekleşebilir. Aşk ve dostluk? Dram ve ayrılıklar mı? Seçim her zaman senindir.

HER İŞ VE HER OYUN
Bir Sim'in çalışması gerekir! Hayalinizdeki farklı kariyerlere başlayın ve hatta Sims'in Polis Karakolu, Film Stüdyosu ve Hastanedeki günlerini takip edin. Sim'leriniz ne kadar çok işe giderse, o kadar çok beceri öğrenir ve maaşlarını artırır, size ödüller verir ve onları başarıya giden yola sokar. Boş zamanlarında yemek pişirme, moda tasarımı, salsa dansı ve köpek yavrusu eğitimi gibi farklı hobiler seçin. Çocuklardan gençlere ve yetişkinlere kadar ne kadar dahil olurlarsa o kadar mutlu olacaklar. Sim'lerinizin sevdiği bir hayat yarattığınızda fırsatlar sınırsızdır!

_________________

BİZİ TAKİP EDİN
Twitter @TheSimsFreePlay
Facebook.com/TheSimsFreePlay
Instagram @TheSimsFreePlayEA
_________________

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN:
– Bu oyun toplam 1,8 GB depolama alanı gerektirir.
– Bu oyunu oynamak ücretsizdir, ancak bazı ekstra öğeler için gerçek para ödemeyi seçebilirsiniz, bu da Google hesabınızdan ücret alınacaktır. Cihazınızın ayarlarını yaparak uygulama içi satın almaları devre dışı bırakabilirsiniz.
– Bu oyunda reklamlar görünüyor.
– Oynamak için bir ağ bağlantısı gereklidir.

Kişisel Bilgilerimi Satmayın: https://tos.ea.com/legalapp/WEBPRIVACYCA/US/en/PC/

Kullanıcı Sözleşmesi:wards.ea.com
Gizlilik ve Çerez Politikası: gizlilik.ea.com
Yardım veya sorularınız için help.ea.com adresini ziyaret edin.
EA, ea.com/service-updates adresinde yayınlanan 30 günlük bildirimin ardından çevrimiçi özellikleri kullanımdan kaldırabilir.

Yenilikler

Sul sul,

Love is in the air with our next update 'Art Nouveau'!

- Create the perfect Valentine's Day setting for your Sims with Influence Island Season 45 and SimChase Season 69 'Sculpted Scrimmage!' There are three new actions and countless items to earn.

- Your Sims can also grab the royal and eclectic 'Arthouse Nouveau' house template.

- Alongside these, we also have Black History Month and Brazilian Carnival Clothing packs to celebrate representation in The Sims FreePlay.

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
5.83.1 - 5.0 18/03/2024
5.83.0 - 5.0 18/04/2024
5.82.0 - 5.0 18/04/2024
5.81.0 - 5.0 18/04/2024
5.80.0 - 5.0 18/04/2024
5.77.0 - 4.4 18/04/2024

Daha fazla versiyona bakın

Video

Görüntüler