Su Terazisi – Bubble Level 1.27 Mod APK İndir (Full Sürüm)

1.28
Bir su terazisi, tesviyeruhu veya basitçe terazi, bir yüzeyin yatay (düzeç) veya dikey (düşey) olup olmadığını belirtmek için tasarlanmış bir enstrümandır. Su Terazisi uygulaması Android cihazlar için yararlı, kesin, kullanımı kolay ve inanılmaz kullanışlı bir araçtır.
APK indir Son sürüm
4.7/5 Oylar: 324,020
Geliştirici
Gamma Play
Yayınlandığı tarih
28 Tem 2015
Güncellendi
21 Ağu 2023
Sürüm
1.28
Gereksinimler
4.4
İndirilenler
10.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Bir su terazisi, tesviyeruhu veya basitçe terazi, bir yüzeyin yatay (düzeç) veya dikey (düşey) olup olmadığını belirtmek için tasarlanmış bir enstrümandır. Su Terazisi uygulaması Android cihazlar için yararlı, kesin, kullanımı kolay ve inanılmaz kullanışlı bir araçtır.

Geleneksel bir düzey ölçer, içi tamamen sıvıyla dolu olmayan, hafif kavisli cam bir tüpe sahiptir. Genelde tüpün içinde baloncuk kalmış renkli bir ispirto veya alkolden oluşmaktadır. Hafif eğimlerde kabarcık, genellikle işaretli olan merkez noktasından uzaklaşır. Su Terazisi uygulaması gerçek bir seviye ölçeri taklit etmeyi dener ve gerçek bir seviye ölçerin göstereceği gibi verileri görüntüler.

Su Terazisi uygulaması ayrıca, merkezinde bir çember bulunan dış bükey bir camın yüzeyinde sıvı bulunan, düz tabanlı dairesel bir cihaz olan boğa gözü düzey ölçer özelliğine de sahiptir. Bu, boru şeklindeki terazilerin yalnızca boru yönünde yaptığı doğrulamayı bir düzlem üzerinde gerçekleştirmeye yarar. Su Terazisi uygulaması gerçek boğa gözü düzey ölçeri taklit etmeyi dener ve gerçek bir boğa gözü seviye ölçerin göstereceği gibi verileri görüntüler.

Su Terazisini nerede kullanabilirsiniz?

Bir Su terazisi genellikle inşaat, doğrama ve fotoğrafçılıkta, üzerinde çalıştığınız nesnenin düzgün olup olmadığını doğrulamakta kullanılır. Bir su terazisi, düzgün bir şekilde kullanıldığında, kusursuz bir şekilde düzgün mobilyalar yaratmanıza, resim veya nesneleri duvara asmanızda, bilardo masasını, tenis masasını düzgün yerleştirmenizde, fotoğraflar için bir tripodu düzgün yerleştirmenizde ve daha birçok konuda yardımcı olabilir. Herhangi bir ev veya apartman dairesi için olmazsa olmaz bir cihazdır.
Cihazınız, üretici tarafından zaten kalibre edilmiş olmalıdır. Ancak, cihazın yanlış kalibre edildiğine inanıyor olmanız durumunda, kalibrasyonu açıp cihazın ekranını mükemmel biçimde düzgün (odanızın zemini gibi) bir yüzeye yerleştirip AYARLA butonuna basarak yeniden kalibre edebilirsiniz. Cihazınızın varsayılan fabrika kalibrasyon ayarlarına dönmek için SIFIRLA butonuna basın.
Press RESET to return to your device default factory calibration.

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
1.33 - 5.0 21/07/2024
1.32 - 4.4 21/07/2024
1.27 - 4.1 21/07/2024

Görüntüler