Sweet Snap Pro MOD APK (Premium) Android

4.53.100871
Tatlı snap - güzellik selfie ve gerçek fotoğraf güzellik editörü ve yüz takas ile gerçek güzelliğini ortaya koymaktadır, Profesyonel düzenleme araçları ve güzelleştirmek özellikleri ile Selfie editörü kusursuz bir cilt selfie almak için beyaz başlı, siyah nokta, sivilce, acnes ve rosacea kaldırmanıza yardımcı olur. çeşitli komik hayvan çıkartma editörü ile arkadaşlarınızla selfie çekebilir ve güzel bir sosyal platformu paylaşabilirsiniz.
APK indir Son sürüm
4.3/5 Oylar: 1,079,867
Geliştirici
Sweet Snap Studio
Güncellendi
2 Ağu 2022
Sürüm
4.53.100871
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Tatlı snap – güzellik selfie ve gerçek fotoğraf güzellik editörü ve yüz takas ile gerçek güzelliğini ortaya koymaktadır, Profesyonel düzenleme araçları ve güzelleştirmek özellikleri ile Selfie editörü kusursuz bir cilt selfie almak için beyaz başlı, siyah nokta, sivilce, acnes ve rosacea kaldırmanıza yardımcı olur. çeşitli komik hayvan çıkartma editörü ile arkadaşlarınızla selfie çekebilir ve güzel bir sosyal platformu paylaşabilirsiniz.

—— SELFIE KAMERANININ ÖZELLİKLERİ –

★ Komik Hayvan Etiketler editörü kamera & Yüz Filtre editörü cam-Saniyede Yeni yüz
Fotoğraf etiketleme makinesi gerçek zamanlı yüz filtresi ve canlı filtre ve yüz takas sunuyor. Çeşitli canlı filtreler hazır! Bunny, Kitty, Puppy ile istediğiniz gibi takas edebilirsiniz. Duman etki,ve kuji gibi çeşitli çıkartmalar var! Çoklu yüz tanıma ve grup çekim için yüz çırpma! Tatlı Kamera herkesi güzelleştirir.

★ Güçlü yüz tanıma-Bir ikinci fotoğraf çırpıda
Selfie yüzünüzü otomatik olarak algılayabilir ve kontrastı arttırmak için filtre kullanırken ayrıntıları güzelleştirebilir , Ve hızlı bir şekilde etiket eklemeyin.Örneğin, bir duman efekti veya çıkartması seçerseniz, kamera yüzünüzü otomatik olarak tanıyacak ve size duman etkisi veya sticker.Farkınızı daha çekici hale getirmek, hayatınızı flaş!

★ Gerçek zamanlı Selfie Filtreler kamera – Tek adım fotoğraf editörü
Özel anlarda, güzel yaşamı kaydetmek için sanatsal selfie filtreleri kullanın. Doğal, Gençlik, Film, Vintage ve Eski zaman canlı filtre gibi güzellik makyajı ile güzellik camı selfies için özel olarak tasarlanmış çeşitli fotoğraf efektleri, vb. Selfie filtre efektleri ve selfie kamera için güzellik makyaj cildinizi pürüzsüz ve parlak hale getirir .

★ Güzellik Kamera Çıkartmaları – DIY yaratıcı ve benzersiz fotoğraflar
Güzellik selfies için ücretsiz emoji kamera etiketleri. Sevimli ifadeler çıkartması çeşit! Abs, Duman etkisi, Dövme, Sakal, Köpek, Kuji, Kedi hareket çıkartmaları ~ Sizin için uygun fotoğraf etiketini bulun. Saç modeli, kolye, küpe kamera çıkartmaları ve adamın sakal veya duman etkisi dahil olmak üzere Tatlı Kamera güzellik makyaj fotoğraf çıkartmaları editörü. Her kamera etiketi, çoklu dokunuşla kolayca yeniden boyutlandırılabilir ve taşınabilir!

★ Makyaj ve Güzellik Kamerası – Daha güzel olabilirsiniz
Güzellik makyaj ve güzellik makyajı ile gerçek zamanlı cilt güzelleştirici güzellik kam cilt tonunu ayarlar, kırışıklıkları, sivilce, koyu halkaları ve yeniden şekillendirmek yüzünü ayarlar! Vakıf, kontur veya kapatıcıya gerek yok, simetrik şekilli bir yüz ve kusursuz bir cilt hemen size sunulacak!

★ Gerçek zamanlı Selfie paylaşımı – Güzel selfie fotoğrafını sosyal platformda paylaşabilirsiniz.
fotoğraf çekmek için en iyi resimlerini yapma selfie yardım, fotoğraflarınızı sosyal medyada en iyi şekilde gösterebilirsiniz. güzel selfie fotoğrafları ile, daha fazla sevgi kazanabilirsiniz.Ne zaman olursa olsun, hangi yerden olursa olsun, güzel bir fotoğraf çekebilirsiniz, Hatırlatma sosyal platformda en güzel anın.

Bu inanılmaz bir fotoğraf kamera uygulaması, Daha ilginç fonksiyonlar yakında olacak! Eğer selfie seviyorsanız ve canlı fotoğraflarınızı platformda paylaşıyorsanız, çeşitli eğlenceli stikerleri seven ilginç biriyseniz, bize katılın!
Bahse gireriz çok eğleneceksiniz!

—–BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN—-
Facebook : @ Sweet Snap
Instagram: @sweet.snap
Youtube S @ Tatlı Ek
Email: sweetsnap.online@gmail.com

Yenilikler

Yeni Çıkartmalar
Bu hafta en az 10 çıkartma güncelledik ve fotoğrafları canlı çıkartmalarla düzenlerken deneyimi geliştirdik.

Geliştirilmiş Güzelleştirmek Etkileri
Güzelleştirmek etkileri öncekinden daha iyi. Lütfen güncelleyin ve deneyin!

Hatalar düzeltildi
Sevimli kullanıcılarımız sayesinde bir hatayı düzelttik. Herhangi bir sorun varsa, lütfen bize ulaşın.

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
5.1.100923 - 5.0 01/10/2023
5.1.100923 - 5.0 01/10/2023
5.1.100906 - 5.0 01/10/2023
5.1.100904 - 5.0 01/10/2023
5.0.100897 - 5.0 01/10/2023
4.55.100890 - 5.0 01/10/2023

Daha fazla versiyona bakın

Görüntüler