The Ants Underground Kingdom Mod APK (Sınırsız para, değerli taşlar)

1.28.0
The Ants: Underground Kingdom'da nihai Karınca Hükümdarısınız karınca yuvası inşa edin, kraliçeye liderlik edin, koloniyi büyütün ve düşmanlara karşı kolonizi savunun. Karınca imparatorluğunuzun görkemi ve refahı için, kendi stratejilerinizi ve becerilerinizi sergilemeniz gerekir.
APK indir Son sürüm
4.5/5 Oylar: 803,876
Geliştirici
StarUnion
Güncellendi
1 Ağu 2022
Sürüm
1.28.0
Gereksinimler
4.4
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

The Ants: Underground Kingdom’da nihai Karınca Hükümdarısınız karınca yuvası inşa edin, kraliçeye liderlik edin, koloniyi büyütün ve düşmanlara karşı kolonizi savunun. Karınca imparatorluğunuzun görkemi ve refahı için, kendi stratejilerinizi ve becerilerinizi sergilemeniz gerekir.

–Oyun Özellikleri–

【Karınca Yuvası İnşa Et】
Bir karınca kolonisinin karınca yuvası, yavruların büyümesi için güvenli bir yer sağlayan bir imparatorluğun kalesiyle aynıdır. Karınca yuvası düzeni stratejik olarak çok önemlidir, bu nedenle kovanınızı akıllıca planlamalı, tüneller inşa etmeli ve böylece ideal karınca imparatorluğunuzu kurmalısınız!

【Karıncalar Üret】
Karınca sayısı, bir karınca imparatorluğunun yükselişini ve düşüşünü temsil eder. Karınca imparatorluğunuzun gelişimi için mümkün olduğunca çok sayıda karıncayı yumurtadan çıkarmalısınız. Onları savaşmaya, kaynakları yağmalamaya ve bölgenizi genişletmek için kullanın!

【Karıncaları Mutasyona Uğrat】
Kaynakları yağmalamak ve bölgeyi genişletmek için güçlü bir Karınca Birliği inşa etmelisiniz. Çok sayıda gelişmiş Asker Karıncaya ek olarak, Karınca Birlikleriniz için de liderlere ihtiyacınız var: Özel Karıncalar. Mutant yumurtaları kuluçkalayarak güçlü Özel Karıncalar elde edebilirsiniz. Karınca Birliğiniz, Asker Karıncalar ve Özel Karıncaların uygun bir kombinasyonu ile zafere ulaşabilirsiniz!

【İttifak Oluştur】
Tek başına savaşmak asla kolay olmayacak. Başarı sadece benzer düşünen ittifakların olacaktır. Bir İttifak oluşturarak veya bir İttifak’a katılarak, birlikte büyüyerek ve birlikte savaşarak, birbirinize yardım edebilirsiniz. Müttefiklerin de yardımıyla emrindeki karınca imparatorluğu, bu Karınca Krallığı’ndaki yerini mutlaka alacak!

The Ants: Underground Kingdom, size kesinlikle daha iyi bir oyun deneyimi sunacak olan anında çevrimiçi müşteri hizmeti sağlar. Ne tür sorularınız olursa olsun, elimizden geldiğince yardımcı olmak için buradayız. Bizimle aşağıdaki kanallardan iletişime geçebilirsiniz:

Resmi Line: @planetant (“@” ifadesini unutmayın)
Resmi Discord: https://discord.gg/PazRBH8kCC
Resmi E-posta: theants@staruniongame.com
Resmi Facebook: https://www.facebook.com/TheAntsGame

Dikkat!
The Ants: Underground Kingdom’ı indirmek ücretsizdir. Ancak oyundaki bazı öğeler ücretli olabilir. Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikasında tanımlandığı gibi, oyuncuların indirebilmesi için en az 3 yaşında olması gerekir. Ayrıca, bu çevrimiçi bir oyun olduğu için cihazların ağa erişimi olmalıdır.

Yenilikler

[Yeni içerik
1. Yeni Özel Karınca Yabancılaştırma Sistemi
2. Canavar avlama alanında yeni hızlı hasat işlevi

Optimizasyon
1. Yeraltı Mağarası: Hücre mücadelesi 120 seviyeye uzatıldı; Özel karınca mücadelesi 140 seviyeye uzatıldı
2. Hücre yıldızı yükseltmesi tam seviyeden sonra artırılabilir
3. En Güçlü Alan Savaşı - [Kaynak Toplama] tema gününün puanları hücre evrimiyle ilgili davranışlara eklendi
4. Tek tıkla kaynak yenileme işlevi optimize edildi ve geliştirildi

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
Varies with device - 4.4 20/07/2024
3.0.0 - 4.4 20/07/2024
2.0.0 - 4.4 20/07/2024
1.29.0 - 4.4 20/07/2024

Video

Görüntüler