The Simpsons Tapped Out 4.57.0 MOD APK

4.66.5
BU OYUN YAŞAM-RUININGLY EĞLENCE IS!
APK indir
3.9/5 Oylar: 4,084,381
Geliştirici
ELECTRONIC ARTS
Yayınlandığı tarih
23 Oca 2013
Güncellendi
19 Mar 2024
Sürüm
4.66.5
Gereksinimler
5.0
İndirilenler
100.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

BU OYUN YAŞAM-RUININGLY EĞLENCE IS!
Simpsons'un yazarlarından, Springfield'ı nefes kendi yaşam oluşturmanızı sağlar şehir kurma oyunu geliyor! Homer yanlışlıkla Springfield katletti bir sinir krizi neden olduğunda, bu onun pisliği temizlemek için size kalmış … biz demek, onu yeniden inşa yardımcı!
                                                                                                                                                                                           Sevdiğiniz Karakterler toplayın
Marge, Lisa, Maggie (ve hatta bazen Bart) – – yanı sıra Ned Flanders gibi onun çok sevilen değil olanlar, sevdikleriyle birlikte Homer yeniden birleştirmek yardımcı olun. Sevdiğiniz karakterlerle Springfield yeniden doldurmak Wise Guys için Barflies (Barney Gumble) (Fat Tony) den. hepsini ekleyin, biz yargıç olmayacak! Daredevil Bart veya Kertenkele Kraliçe Lisa gibi seçeneklerle dokuzlu için karakter Elbise ve Simpsons favori bölüm sahneleri canlandırın!
                                                                                                                                                                                                               Kişisel Springfield ücret almak
Kendi hayatını kontrol edemez? Şimdi yerine Springfield vatandaşlarının hayatlarını kontrol edebilirsiniz! Patron, Kwik-E-Mart'da gülünç uzun vardiya çalışmak Moe var yasadışı hayvan kaçakçılığı veya bu sonuncusu kadar kötü olmayabilir … Homer bütün gün havuz zahmet yapmak olun.

Kendi Springfield kurmak
Homer Moe bitişiğinde yaşamayı hak düşünüyorsunuz? Ya monoray birkaç keskin katlanmış ve döner yaşayabilir? Eh nihayet Springfield bunu istediğiniz gibi yapabilirsiniz! , Waterfront kasabanızı Expand Springfield Heights boyun mağazaları ile işlerini büyütmek ve tüm yalnızca birkaç dokunuşla, gözünü tadını çıkarın.

Benzersiz Simpsons Hikayeleri yaşayın
özel animasyonlu sahneleri ve Simpsons'un yazarlarından gelen yeni komik hikayeler yakalayın. Onların Simpsonlar'dan yazma çünkü onlar iyi olduğunu biliyorum! Çıkan Tapped oynayabileceğiniz en hayati ruiningly eğlenceli Simpsons oyun!

Sevdiğiniz kent için her zaman bir şey Yeni
Springfield sürekli en azından o asla sıkıcı, hey satın imha eşiğinde olabilir. Cadılar Bayramı canavar istilası olsun dokunun seçenekleri hiç bitmeyen, süper kahramanlar etrafa saldırmak veya Homeros'un “büyük” fikir birinden kaynaklanır kaos, sen var!

** Bu oyun kadar 1.5GB için cihaza bağlı olarak olabilir ilk açılışta ek içerik indirir. Biz oynamak ilk defa WiFi bağlanmanızı öneririz. Bu oyun aynı zamanda serbest zaman ek indirme gerektirmez düzenli olarak gerçekleşen içerik güncellemeleri ile desteklenmektedir. o (biz beklemeye değer veriyorum) yükler kadar lütfen bekleyin. **

Kullanıcı Anlaşması: terms.ea.com
yardım veya bilgi için https://help.ea.com/ ziyaret edin.

30 günlük ihbar www.ea.com/1/service-updates yayınlanan sonra EA çevrimiçi özellikleri ve hizmetleri emekli olabilir.

Önemli Tüketici Bilgilendirme. Bu uygulama: (ağ ücretli olabilir) kalıcı bir Internet bağlantısı gerektirir; EA'nın Gizlilik ve Çerez Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesi kabul gerektirir.
; Kökeni mobil hizmetler bu Uygulama ile dahil edilmiştir. http://www.eamobile.com/origin ve detaylar için Son Kullanıcı Lisans Anlaşması bakın; 30 günlük ihbar www.ea.com/1/service-updates yayınlanan sonra EA çevrimiçi özellikleri ve hizmetleri emekli olabilir; EA e-mail (varsa) ve www.ea.com/de/1/service-updates yayınlanan başına 30 günlük bir uyarıdan sonra çevrimiçi özellikleri ve hizmetleri emekli olabilir; Üçüncü taraf reklam sunumu ve analitik teknolojisi olsa verileri toplar (ayrıntılar için Gizlilik ve Çerez Politikası'nı bakınız); 13 yaşından büyük hedef kitlesi sosyal ağ sitelerine doğrudan bağlantılar içerir.

Yenilikler

After running into Moe at a charity auction, Mr. Burns has decided that the sarcastic bartender will make a fabulous protégé, and invites him to spend time at the mansion. Moe's not sure this is a great idea, but it's going to get him out of the bar, so why the heck not? But it turns out that the glamorous life of the rich and famous might be a bit crazier than he was expecting. What really goes on at Burns' Mansion? We're just as worried about it as Moe probably should be.

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
4.66.0 - 4.4 18/04/2024
4.65.5 - 4.4 18/04/2024
4.65.0 - 4.4 18/04/2024
4.64.8 - 4.4 18/04/2024
4.64.5 - 4.4 18/04/2024

Daha fazla versiyona bakın

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir