Tinder MOD APK v13.21.1 (Artı/Altın Sınırsız)

14.23.0
Bugüne kadar 70 milyardan fazla eşleşme sağlayan Tinder® dünyanın en iyi ücretsiz flört uygulaması ve yeni insanlarla tanışmak için en iyi yerdir. Gerçek aşkı mı arıyorsun? Yoksa açık bir ilişki mi? Sahaya çıkıp bir flört mü bulmak istiyorsun yoksa sadece arkadaş edinmek ve sohbet etmek m? Tinder ile dünyanın birçok farklı yerinde yaşayan insanlarla tanışabilir ve en iyi flört deneyimini keşfedebilirsin.
APK indir Son sürüm
4.2/5 Oylar: 6,595,934
Geliştirici
Tinder
Yayınlandığı tarih
15 Tem 2013
Güncellendi
8 Ara 2023
Sürüm
14.23.0
Gereksinimler
7.0
İndirilenler
100.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Bugüne kadar 70 milyardan fazla eşleşme sağlayan Tinder® dünyanın en iyi ücretsiz flört uygulaması ve yeni insanlarla tanışmak için en iyi yerdir. Gerçek aşkı mı arıyorsun? Yoksa açık bir ilişki mi? Sahaya çıkıp bir flört mü bulmak istiyorsun yoksa sadece arkadaş edinmek ve sohbet etmek m? Tinder ile dünyanın birçok farklı yerinde yaşayan insanlarla tanışabilir ve en iyi flört deneyimini keşfedebilirsin.

Heteroseksüel, gey, biseksüel veya diğerleri… Cinsel yönelimin ne olursa olsun, Tinder kim olduğunu ve ne istediğini bulmanı sağlar.
İlgi alanlarını paylaş ve sohbeti başlatıp aşk kıvılcımlarının uçuşmasını sağlamak için eşleşmelerin hakkında daha fazla bilgi edin.
Fotoğrafı Doğrulanmış Profiller: Çünkü kötü sürprizler yerine iyi sürprizlerle karşılaşmanı istiyoruz.
Görüntülü sohbet: Eşleşmenle aranızdaki kimyayı kontrol et ve evden çıkmadan randevuya çıkmanın keyfini çıkar!
Seyahat mı ediyorsun? Gittiğin yerdeki yerlilerle tanış ve dünyanın dört bir yanında yaşayan insanların oluşturduğu dev bir topluluğa katıl. New York'ta flört et, Miami'de yeni arkadaşlarla tanış veya Londra'da bir randevuya çık… Nereye gidersen git, biz hep yanında olacağız.

Kimileri bizim için "en güvenilir çöpçatanlık uygulaması" diyor. Kimileri ise bizi "dünyanın en popüler ücretsiz flört sitesi" olarak tanımlıyor. Uzun lafın kısası, çevrendeki insanlarla tanışmak istiyorsan, doğru adrestesin.

Eşleş, Sohbet Et ve Buluş. Sloganımız budur.

Tinder®'da yeni insanlar keşfetmek çok kolay ve eğlencelidir. Eşleşme potansiyelini artırmak için en iyi fotoğraflarınla ve kendinle ilgili ufak bir bilgiyle profilini öne çıkar. Bir kişiyi beğenmek için sağa ve pas geçmek için sola kaydır. Beğendiğin kişi de seni beğenirse, Eşleştiniz demektir! Kesinlikle zorlama yok: Eşleşme olması için her iki tarafın da birbirini beğenmesini gerektiren ikili tercih sistemini geliştirdik. Kaç tane flört uygulaması bunu söyleyebilir ki?

Hazır buradayken, sana Tinder Gold™ hayatını da biraz övelim. Bu üst düzey aboneliğimiz sayesinde Tinder'ın tüm ayrıcalıklı özelliklerinin keyfini çıkarabilirsin

Gold Eşleşme, değerli zamanından tasarruf etmen için seni beğenmiş olan herkesi sana gösterir
İstediğin kadar kişiye onları ne kadar beğendiğini göstermeni sağlayan Sınırsız Beğeni hakkı
Geri Al, son kaydırmanı geri almanı sağlar
Passport ile dünyada istediğin yere git ve oradaki insanlarla online olarak tanış
Daha fazla dikkat çekmek için profilini 30 dakika boyunca ön plana çıkaran aylık Boost
Gerçekten çok beğendiğin kişilere göndermen için her gün 5 Super Like
Tinder'ın tüm ayrıcalıklı özelliklerine erişmek mi istiyorsun? Potansiyel eşleşmelerde Beğenilerine öncelik vermek, eşleşmeden önce mesaj gönderebilmek ve çok daha fazlası için Tinder Platinum™'a katıl.

Kendini Gold veya Platinum aboneliğine hazır hissetmeyenler için bir teklifimiz daha var. Tinder Plus® aboneliği ile Sınırsız Beğeni, Sınırsız Geri Alma ve Passport gibi harika özelliklere erişebilirsin.

Daha ne bekliyorsun? Dünyanın en iyi ücretsiz flört uygulamasını hemen indir! Tinder; arkadaş edinmek, yeni insanlarla tanışmak veya ruh eşini bulmak isteyen herkesin tam olarak aradığını bulabileceği bir yer. Ve seni de aramızda görmek istiyoruz.

Tinder Plus®, Tinder Gold™ veya Tinder Platinum™ satın almaya karar verirsen, ödeme Google Play hesabın üzerinden gerçekleşecek ve satın aldığın aboneliğin süresi dolmadan önceki 24 saat içinde aboneliğin yenilenecektir. Otomatik yenilemeyi, satın alma işlemi gerçekleştikten sonra istediğin zaman Play Store'daki ayarlardan kapatabilirsin. Satın alınan aktif abonelik süresi boyunca abonelik iptal edilemez. Eğer Tinder Plus®, Tinder Gold™ veya Tinder Platinum™ almaya henüz karar vermediysen, Tinder'ı ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilirsin.

Tüm fotoğraflar, açıklayıcı olması amacıyla temsili olarak kullanılmıştır.

Gizlilik: https://www.gotinder.com/privacy

Koşullar: https://www.gotinder.com/terms

Yenilikler

Bug fixes and improvements

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
15.0.0 - 7.0 21/07/2024
14.24.3 - 7.0 21/07/2024
14.22.1 - 7.0 21/07/2024
14.21.0 - 7.0 21/07/2024
14.20.0 - 7.0 21/07/2024
14.12.1 - 7.0 21/07/2024

Daha fazla versiyona bakın

Görüntüler