Tüm Android Cihazlar için GCam Apk indir

8.4
Buradan İndir
0/5 Oylar: 0
Güncellendi
05.08.2022
Boyut
150 MB
Sürüm
8.4
Gereksinimler
Android, Samsung
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Pixel 6 Pro cihazıyla birlikte gelen popüler Google Kamera uygulaması, yeni özellikler, hata düzeltmeleri ve eski Pixel akıllı telefonlar için destek ile v8.4.300.18 sürümüyle yakın zamanda güncellendi. Tüm Android topluluğu, modifiye edilmiş bir Google Kamera 8.4 APK’sını beklerken, geliştirici BSG, ilk Gcam 8.4.300 APK’sını yayınladı. Buradan, tüm Android cihazlar için GCAM 8.4 MOD APK’sını indirebilirsiniz !

Gcam 8.4’ün en iyi yanı, çoğu üçüncü taraf veya Pixel olmayan Android akıllı telefonlarda çalışabilen, modifiye edilmiş bir Google Kamera uygulaması olmasıdır. Bu, Samsung, Xiaomi, OnePlus, Asus, Motorola ve daha fazlası gibi OEM’lerin akıllı telefonlarını içerir. BSG tarafından sunulan bu özel Gcam 8.4 MOD APK, Android 12, 11, 10 veya sonraki sürümleri desteklemekte.

Google Kamera 8.4.300 aşağıdaki özelliklere sahiptir:

  • Portre ve Kamera modlarında  Gece Görüşü – Modları değiştirmek zorunda kalmadan düşük ışıkta aynı Gece Görüşü sonuçlarını elde edin.
  • Video sabitleme modları  – Kameradan başka yöne bakmak istediğinizde, uzun performans videoları için Kilitli’yi kullanın. Ağır anlarda Aktif kullanın. Pürüzsüz, kaydırmalı çekimler için Sinematik Pan’ı kullanın.
  • Yeni yakınlaştırma düğmeleri  – Hızlı bir şekilde yakınlaştırmak veya uzaklaştırmak için yakınlaştırma düğmelerini kullanın. Tam yakınlaştırma kaydırıcısını kullanmak için bir yakınlaştırma düğmesine veya parmakla yakınlaştırmaya dokunun ve basılı tutun.

Ayrıca Google, Gcam 8 çıktığından beri kullanıcı arayüzünü tamamen yeniledi. Gcam 8.4’ün kullanıcı arayüzü, sağ üst köşedeki ayarlar simgesi veya dişli simgesi altındaki seçeneklerin çoğunu gizlediği için daha da temiz görünüyor. Böylece vizör için daha fazla gayrimenkul elde edersiniz.

En yeni Gcam 8.4.300.414775575.18, seçenekler ve ayarlar menüsüne ulaşmak için ekranın üstünden aşağı kaydırmanız gerektiğini daha açık hale getiriyor. Pixel 4a-5a’daki köşe ön yüzü göz önüne alındığında, sola konumlandırılmak yerine ortalanmıştır.

Buna ek olarak, fotoğraflarınızdan yabancıları ve istenmeyen nesneleri kaldırabilmeniz için Sihirli Silgi gibi özelliklere sahip olursunuz. Ayrıca, Gece Görüşü ve Astrofotografi modu da dahil olmak üzere, lansman sırasında yayınlanan önceki Google Kamera 8.4’ün özelliklerini bulacaksınız . Ayrıca tüm Android cihazlarda çalışacak ve benzer özelliklerle gelen Google Camera Go 2.8 APK’yı denemek ilginizi çekebilir.

Google Pixel 6 Pro Camera’nın tüm özelliklerine bir önceki yazımız olan Gcam 8.4.200’den göz atabilirsiniz.

En iyi yanı, en son Gcam 8.4 MOD ile Yardımcı kamera lenslerini (telefoto ve ultra geniş kamera lensleri) kullanabilmenizdir; size daha kaliteli fotoğraflar veriyor.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir