Yapboz – Ücretsiz Yapbozlar Mod APK indir (Süresiz)

1.28
Muhteşem ÜCRETSİZ yapboz koleksiyonunun tadını çıkarın! Çözülmeyi bekleyen birbirinden renkli fotoğraflar, resimler, çizimler ve illüstrasyonlar. Yapboz dünyası adı verilen bu harika dünyanın içine girin ve yapboz parçalarını bir araya getirmeye başlayın.
APK indir Son sürüm
4.8/5 Oylar: 6,857
Geliştirici
Gamma Play
Güncellendi
3 May 2022
Sürüm
1.28
Gereksinimler
4.4
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Muhteşem ÜCRETSİZ yapboz koleksiyonunun tadını çıkarın! Çözülmeyi bekleyen birbirinden renkli fotoğraflar, resimler, çizimler ve illüstrasyonlar. Yapboz dünyası adı verilen bu harika dünyanın içine girin ve yapboz parçalarını bir araya getirmeye başlayın.

Yapbozları bir araya getirmek çok rahatlatıcıdır ve Yapboz – Ücretsiz Yapbozlar ile gerçek yapboz deneyimini yaşayın. Hatta birçok kişi, Yapboz – Ücretsiz Yapbozlar’ı oynamanın gerçek hayatta yapboz oynamaktan çok daha fazla rahatlatıcı olduğunu söylemektedir.

Harika yapboz dünyamızın içinde şu kategorileri içeren ücretsiz HD yapbozlara erişeceksiniz: Hayvanlar, Mimari, Sanat, Kuşlar, Renkli, Moda, Çiçekler, Yiyecek, Zor Bulmacalar, Ev, Çizimler, Görülecek Yerler, Doğa, Nesneler, İnsanlar, Evcil Hayvanlar, Rahatlama, Ulaşım ve çok daha fazlası. Özel eğlenceli yapbozlai oluşturmak için kendi resimlerinizi ve fotoğraflarınızı bile içe aktarabilirsiniz.

Bulmaca parçalarının sayısına göre zorluk seviyesini kolaydan zora doğru seçin. Herkes iyi bir yapbozu sever ve bizim de herkes için ücretsiz yapbozlarımız var!

Yetişkinler ve çocuklar için günlük yapbozlar. Sihirli yapbozlarımız gerçek bir stres gidericidir. Oyunu açtığınız her gün yeni günlük ücretsiz yapbozun mevcut olduğunu bilmek yüzünüze gülümseme getirecektir. Her gün HD yapbozlar oynayıp zihninizi geliştirin. Yapboz – Ücretsiz Yapbozlar, sizlere çeşit çeşit kolay ve zorlu günlük bulmacalar ve tahmin edemeyeceğiniz bir çok yenilik daha sunar. Çok heyecan verici!

Yetişkinler için ücretsiz yapboz oyunu arıyorsanız, artık aramanıza son verebilirsiniz. Her yaşa hitap eden bu rahatlatıcı ve bağımlılık yaratan oyunda yapboz parçalarını bir araya getirin. Yapbozları kim sevmez ki?

Elinizin altında ücretsiz bir yapboz oyunu. Yapboz – Ücretsiz Yapbozlar, size tek elle oynama fırsatı tanır, bu şekilde bir şeyi beklerken veya öğle yemeği molasında oynamak için ideal bir oyundur. Yapboz, gerçek bir zihin geliştiricidir ve konsantrasyon seviyenizin artmasına yardım eder.

Çözülmeyi bekleyen birbirinden farklı HD yapbozlar. Daha ne bekliyorsunuz? Yapboz deneyimi!

Yenilikler

Yapboz oynadığınız için teşekkürler! Daha fazla seviye, performansı artırımı ve hata düzeltmeleri için düzenli olarak güncellemeler yapıyoruz.

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
Varies with device - 5.1 20/05/2023
1.42 - 4.4 01/10/2023
1.42 - 4.4 01/10/2023
1.41 - 4.4 01/10/2023

Görüntüler