Yapboz – Ücretsiz Yapbozlar Mod APK indir (Süresiz)

1.65
Güzel ÜCRETSİZ yapboz seçimlerinin tadını çıkarın! Renkli fotoğraflar, resimler, çizimler ve illüstrasyonlar çözülmeyi bekliyor. Yapboz dünyası denilen harika bulmaca oyunları dünyasına girin. Sakin olun, rahatlayın ve yapboz parçalarını bir araya getirmeye başlayın.
APK indir
4.8/5 Oylar: 12,468
Geliştirici
Gamma Play
Yayınlandığı tarih
7 Nis 2021
Güncellendi
11 Oca 2024
Sürüm
1.65
Gereksinimler
5.1
İndirilenler
1.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Güzel ÜCRETSİZ yapboz seçimlerinin tadını çıkarın! Renkli fotoğraflar, resimler, çizimler ve illüstrasyonlar çözülmeyi bekliyor. Yapboz dünyası denilen harika bulmaca oyunları dünyasına girin. Sakin olun, rahatlayın ve yapboz parçalarını bir araya getirmeye başlayın.

Bulmacaları bir araya getirmek rahatlatıcıdır ve Jigsaw Puzzles – Jigsaw Puzzle Games, gerçek yapboz bulmacaları çözmek gibi hissettirir. Hatta bazıları Jigsaw Puzzles – Free Jigsaw Puzzle Games yapboz uygulamasını oynamanın, gerçek hayatta yapbozlar oynamaktan daha rahatlatıcı olduğunu söylüyor. Kısa süreli hafızanızı çalıştırın, konsantrasyonu artırın, bulmaca oynayarak zaman geçirin.

Harika yapboz dünyamız 10.000'den fazla güzel ücretsiz yapboz, aşağıdaki kategorilerde HD fotoğraflar içerir: Hayvanlar, Mimari, Sanat, Kuşlar, Renkli, Moda, Çiçekler, Yiyecek, Zor Bulmacalar, Ev, İlüstrasyonlar, Simgesel Yapılar, Doğa, Nesneler, İnsanlar, Evcil Hayvanlar, Rahatlayın, Ulaşım, Premium, Gizem ve çok daha fazlası. Özel eğlenceli dekupaj testereleri oluşturmak için kendi resimlerinizi ve fotoğraflarınızı bile içe aktarabilirsiniz.

Yapboz parçalarının sayısına göre kolaydan zora doğru zorluk derecenizi seçin. Herkes iyi bir yapbozu sever ve her zevke uygun ücretsiz yapbozlarımız var!

Yetişkinler için günlük yapbozlar bile var. Sihirli yapbozlarımız gerçek bir stres gidericidir. Oyunu açtığınız her gün yeni günlük ücretsiz bulmacanın mevcut olduğunu bilmek yüzünüzü gülümsetecek. Mola verin, her gün yetişkinler için HD yapbozlar oynayın, biraz zaman geçirin ve aynı zamanda beyninizi eğitin. Bu ücretsiz yapboz oyunları, kolay ve zor günlük bulmacalar sunar ve bir sonraki adımda ne alacağınızı asla bilemezsiniz. Ne kadar heyecan verici!

Yetişkinler için ücretsiz yapbozlar arıyorsanız, başka yere bakmayın. Yapboz parçalarını bir araya getirmek, herkes için rahatlatıcı ve bağımlılık yapan bir oyundur. Renkli yapbozları kim istemez?

Hareket halindeyken ücretsiz bulmaca oyunlarının keyfini çıkarın. Yetişkinler için ücretsiz yapboz oyunlarımız tek elle oynanabilir, bu da bir şey beklerken veya öğle yemeği molası verirken oynamayı ideal hale getirir. Yapboz oyunları da gerçek bir beyin eğitmenidir ve oynamak konsantrasyonunuzu artıracaktır.

10.000'den fazla sevimli bulmaca oyunumuz çözülmeyi bekliyor. Ne için bekliyorsun? Şimdi ücretsiz yapboz oyunları oynayın!

Yenilikler

Yapboz oynadığınız için teşekkürler! Daha fazla seviye, performansı artırımı ve hata düzeltmeleri için düzenli olarak güncellemeler yapıyoruz.

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
1.64 - 5.1 18/04/2024
1.63 - 5.1 18/04/2024
Varies with device - 5.1 20/05/2023
1.42 - 4.4 18/04/2024
1.42 - 4.4 18/04/2024

Daha fazla versiyona bakın

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir